Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszelget velem a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszelget velem a baratom, ugybe sem vesz, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miert csinalja ezt, par napja hozzam sem szol, nem valaszol a hivasra, talalkozni nem akar. Nem bantottam meg, nem hiszem, hogy mas baratnoje lenne. Mit tegyek? Irtam neki, kertem, hogy beszeljuk meg, de semmi. Interneten fent van, latja az uzeneteket, de nem valaszol.
2016. jan. 31. 22:31
1 2
 1/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.
2016. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ő már szakitott.

Elfogadom. Csak az okát szeretném tudni. De hogy szedjem ki belőle?

2016. jan. 31. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoptad le a srácot.
2016. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:))) tényleg nem!
2016. jan. 31. 22:41
 5/14 anonim válasza:
Nem olyan nagy probléma ez, biztos a haverokkal van, olyankor meg elveszik a női varázs...
2016. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az én barátom akkor is foglalkozik azzal, ha írok neki, mikor a haverjaival van. Akkor is, ha csak pár órát van velük, és utána találkozunk. Hát még ha napokig xd Nem éppen normális dolog napokra eltűnni, mindegy mi az oka.
2016. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy ne szedd ki belőle, szard le ahogy ő téged, aztán majd rájön.. Írd meg neki, hogy végeztél vele, aztán soha többet semmit, tartsd meg a méltóságodat.
2016. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem pár óráról van szó, egy több mint egy hete ezt csinálja.
2016. jan. 31. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:

komolytalan az egész. szerintem innentől fogva sz*rd le. simán lehet, hogy több vasat tart egyszerre a tűzbe... próbálkozik másnál is, aztán ha nem jön össze, ugye nem mondta ki a szakítást, visszakuncsorogja magát, amíg valaki megint nem kerül a képbe... hihetetlen, hogy egyes emberek hogy meg tudják játszani egy ilyen után, hogy minden a legnagyobb rendben...

Szóval komolytalan tényleg. ne fecsérelj rá több időt. menj randizz....azért ilyen nincs, hogy az ember a barátnőjét, aki elvileg az életben számára a legfontosabb személy, egy hétig válaszra sem méltatja úgy, hogy közben bőven meg lenne rá a lehetősége...minden egyes percben, hogy írjon....nevetséges

2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és külön meglepő, hogy a felnőtt párkapcsolat témában olvasok egy ilyen kérdést :D már majdnem megkérdeztem, hogy "hány éves a srác, 12?" :D
2016. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!