Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is irritálna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálna, ha a pasitoknak a tesója véleménye fontosabb lenne, mint a tiétek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt,és kezdek kiakadni,mert a pasimnak van egy egypetéjű ikertesója,akivel ha eltérő véleményen vagyunk,akkor az ő véleménye számít. Pl. kivettünk együtt egy lakást,ami egyik pillanatról a másikra mégsem tetszett neki,mert a tesója látta képen,és szerinte sz.r,meg drágán vettük ki (megjegyzem,a tesója a 6 évvel korábbi árakban gondolkozik,mert ő akkor keresett), mondom jó,akkor is ez van,erre egyik nap beállítanak,és a tesója utána azt mondta,tök jó a lakás,meg nagyon jó helyen van,onnantól kezdve minden rendben volt. És hasonlók tömege. De ami most kicsit kiverte megint a biztosítékot, az hogy van szakálla,amit normál esetben egyenesre vág,de kipróbálta a 3szöget,ami szerinte is meg szerintem is jobban illett hozzá,erre a tesója benyögte,hogy sz.r,erre már nem is kell olyan. Mondom tök jó,hogy a tesódnak akarsz tetszeni. Arra gondoltam,ezentúl ha kikéri a véleményemet,meg fogom mondani,hogy a Szerelmétől (tesójára értem) kérdezze. Ti mit gondoltok, vagy hogyan reagálnátok ilyen esetekben?
2016. febr. 1. 13:35
 1/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem irritàlna, ugyanis kidobnàm.

Nem èlnék sem testvér, sem anyòs, sem a sajât anyàm akarata szerint.

2016. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, ki is dobnám, ilyen pasi nem kell
2016. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek van egy ikertestvére még nem jelenti azt, hogy nem lesz önálló véleménye.


Engem az zavarna, hogy a pasimnak nincs két önálló gondolata, nem az, hogy ezt az űrt a testvére tölti ki...

2016. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem meg az zavar, hogy te meg azt akarod rád hallgasson.


Mintha te és a tesója is ki akarnátok herélni, hogy ne legyenek saját gondolatai.

2016. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az idegesít,hogy akkor minek kérdez meg? Vagy vegye figyelembe,amit mondok,vagy ne is kérdezzen meg. Én ha megkérdezem valamiről,amiről nem tudok dönteni,akkor nyilván azért teszem,mert kétségek között vagyok, és nem vagyok egyikben sem biztos,de akkor hallgatok rá. De az,hogy ilyen esetben 98%ban a tesó és a tesó és a tesó véleménye, akkor engem minek kérdez? Akkor csinálja azt,amit a tesója mond,aztán legyen boldog csicskás,de még hogy az is,hogy hogy néz ki jobban...nem tudom,nem a nővérem véleménye érdekelne,hanem a pasimé.
2016. febr. 1. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi?


Szóval ha megkérdezem valakitől a véleményét, ő elmondja, aztán én nem aszerint cselekszem ahogy ő mondta nekem a dolgokat, akkor az az ember már megsértődhet?


Ha megkérdezek valakit valamiről, az nem arról szól, hogy utána teljesen alávetem magam annak, amit ő mondott.

2016. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tesójának nincs párja ugye?


gondolj bele,állandó versengés megy köztük! segítsetek neki párt találni és legyen neked és a párodnak több közös program

2016. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem muszáj azt csinálnia,amit én tanácsolok,csak ne kommentelje,hogy mert a tesóm szerint... Egyébként meg lehet az is zavar,hogy kb sose csinálja azt,amit szeretnék,legyen az bármi.
2016. febr. 1. 14:27
 9/9 A kérdező kommentje:
De várj,lehet megvan a megoldás,köszi a segítséget,FORDÍTOTT PSZICHOLÓGIA XD
2016. febr. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!