Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomnak én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak én vagyok az első, mennyi az esély rá, hogy én leszek az utolsó is?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi, de remélem fogtok válaszolni :)


17 évesen jöttünk annó össze, azóta eltelt már majdnem 5 év. Neki nem volt előttem semmilyen "kontaktja" nőkkel, mindenben első vagyok neki. Nekem volt előtte 2-3 barátom, bár annyi idősen persze nem voltak olyan komoly kapcsolatok, mint vele (már nem voltam szűz, amikor összejöttünk, az egyik exemmel vesztettem el).

Nagyon jól passzolunk mindenben, bár sajnos még nem tudunk együtt élni, mert mindketten egyetemisták vagyunk, én pedig hogy hozzam a szintem, sajnos nem tudok dolgozni (eltartatni pedig nem szeretném magam vele). Ennek ellenére viszonylag sok időt tudunk együtt tölteni, heti többször egymásnál alszunk/találkozunk. Jól passzolunk, kiegészítjük egymást, a problémákat pedig meg tudjuk beszélni.


A kérdésem az lenne, hogy mennyi esélyünk van együtt maradni egész életünkben? Megcsalás/elhidegülés stb nélkül.. Persze, erre nem lehet így választ adni, de tapasztalataitok alapján hátha írtok valamit.. A fő aggodalmam az, hogy kizárólag velem szexelt, és ugyebár pasiból van, nem érzi-e majd később, hogy elpazarolta a fiatalságát.. A szex nagyon jó neki és nekem is, de azért na :D


Köszi minden választ :)


22/l és 22/f



2016. febr. 1. 16:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt kell mondjam, engem biztosan furdalna a kíváncsiság, milyen egy másik nővel. Valószínűleg ez az érzés minden férfiban megjelenik, csak van aki palástolja. 5 év nem rövid idő, valószínűleg már most is egészen komoly kapcsolat van köztetek, ami nem a szexre korlátozódik. Ha boldog lennék valaki mellett, a kíváncsiság miatt nem hagynám el.
2016. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom azt mondja, Te hamarabb ott hagyod, mint Ő Téged! :)

Biztosra sosem lehet mondani, hisz nem tudni mit hoz a jövő!

Legyetek nagyon sokáig együtt és nagyon boldogok! :)

2016. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is te fogod előbb ott hagyni.
2016. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legelső barátommal vesztettem el a szüzességem, de egy idő után én is kíváncsi lettem, hogy milyen lehet mással. Bár nem emiatt lett vége a kapcsolatunknak. Reméljük ez a te barátod fejében még nem fordult meg.
2016. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megadtok egymásnak mindent akkor elég nagy a sansz :)
2016. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 éve vagyok együtt a párommal. Nekem ő volt az első.

De nekem egyszer nem jutott eszembe, hogy megcsaljam, vagy hogy mással is kipróbáljam, mert szeretem, és tisztelem.

DE!! Én nő vagyok. Sajnos a férfiakban ott a vadászösztön, hogy na. mégis milyen lehet mással, milyen új dolgot tud mutatni, stb... Nem tudom megmondani, hogy működhet-e hosszútávon, de ha eddig együtt voltatok, és működött, miért ne működhetne továbbra is?

2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!