Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg semmi esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi esély rá, hogy az első szerelem az utolsó is marad?

Figyelt kérdés

20 éves leszek, 8 hónapja vagyok együtt a barátommal,aki 27 éves. Mindketten komolyan tervezzük egymással a jövőt. Nekem ő az első,neki voltak előttem barátnői,de velem szeretne megállapodni.

Csak az zavar,hogy több embertől (szülők, idősebb ismerősök stb.)is hallottam már,hogy pár évnél tovább nem leszünk együtt,mert az első szerelem nagyon ritkán marad az utolsó... Meg hogy nem illik hozzám a barátom. És fáj ezt hallani.

Persze tisztában vagyok vele,hogy azért mondják,hogy ne érjen nagyon váratlanul ha tényleg szét megyünk...de miért foglalkoznak vele ennyit? Miért nem lehetek szimplán csak boldog a párommal,és remélni,hogy jó sokáig egymás mellett maradhatunk?

Szerintetek van erre esély? Vagy tényleg ennyire reménytelen? Ti hogy álltok ehhez a témához?


2013. júl. 25. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy párt 45-50 évesek lehetnek mindketten..

tizenévesen jöttek össze, első szerelem

lehetséges csak ritka..

2013. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap még nem hosszú idő. Mi sem vagyunk együtt évtizedek óta, csak 2 éve, mindketten elsők vagyunk egymásnak, pedig 20 év felett járunk. Hasonlóképpen gondolkodok, gondolkodunk. Én úgy érzem, hogy összeillünk, és sokszor mondogatjuk, hogy egész életünkben együtt tudnánk maradni. Nem tudom elképzelni mással, viszont néha motoszkál bennem, hogy nem tudok máshoz viszonyítani, hogy ez így tényleg megfelelő-e. Egyébként nincs olyan, hogy semmi esély rá, számtalan olyan eset van, ahol az első szerelem az utolsó is.
2013. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
a szüleim 14 éves koruk óta együtt vannak és még mindig szeretik egymást szóval szerintem van esélyetek :)
2013. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitartotok egymás mellett, és nem léptek félre, akár szép vége is lehet. :)

Én szurkolok nektek, másokkal pedig ne foglalkozz. Soha nem fogják megérteni hogy mit éreztek..Hidd el, tapasztalat. Engem és a párom is megpróbáltak szétszedni mert úgyse lesz jó meg hogy még ez az első szerelem...És több mint 5 éve együtt vagyunk.. Kitartás! :)

2013. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, pontosan annyi az esélye, mint annak, hogy pár éven belül mindketten meghaltok. Mert akkor tényleg az utolsó volt.

Egyébként nem sok, sőt, qrva kevés.

2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a választ is mindenkinek :)
2013. júl. 25. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A többségnek az utolsó szerelem is csak azért utolsó, mert 30+ évesen, pláne ha kölykeik is vannak már, túl öregek ahhoz, hogy újat keressenek... A szerelem - tökmindegy hányadik - ugyanúgy elmúlik pár év után. Ha beéred a sima szeretettel is és nem unod meg, hanem úgy is jól érzed majd magadat vele, akkor talán együtt maradhattok jó sokáig.
2013. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek olyat aki az elsővel maradt volna.

Nagymamám 71 éves, még sem az első szerelmével élte az élete nagy részét. Barátnőim 30as korosztály 2. vagy 3. pàrjuk mellett találtak a boldogságra.

Biztos van ilyen de nem találkoztam még vele.

2013. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csakis magatokban higgy! Mi lassan 7 éve együtt vagyunk, és mikor összejöttünk én 13 és fél, a párom 19 éves volt! Szóval ha úgy érzed ő az igazi, becsüld meg őt! Bízz meg benne, légy vele őszinte (még akkor is ha néha fáj az neki), tiszteld, és mindenek felett szeresd őt nagyon! Létezik igaz szerelem! Létezik lelki társ! Létezik első szerelem egy életen át! Csak higgy! :)
2018. márc. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne haragudj, de muszáj megkérdeznem. Azóta mi újság?
2021. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!