Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön? Miért csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön? Miért csak azt mondja, h hiányzok, de találkozást nem hozza elő?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon édes, intelligens és okos. Anyumék az első perctől kezdve kedvelik őt. Kb. 30 km-re lakunk egymástól és mindkettőnknek letelt a vizsgaidőszaka, szóval elméletileg annyit tudnánk találkozni amíg egymásra nem ununk. Sajnos saját kocsija nincs, a szülők kocsiját használja. Pénteken volt nálam utoljára, amikor elment nem mondta, h mikor látom őt újra...Sajnos sose szokta mondani... Mindig 1-2 nappal találkozás előtt.. Semmit sem mondott, és azóta sem. Nem 1x tettem neki célzást, h mennyire hiányzik és várom, h újra lássam, de semmi. Állítólag neki is hiányzok, de akkor nem nagyon értem, h miért nem mondja, h mikor láthatom, vagy h mikor szeretne látni... Teljesen el vagyok szomorodva, a hiányától a sírás kapkod, de nem akarok akaratosnak tűnni azzal, h kérdőre vonom és h azt érezze, h nem értékelem azt, amit kapok tőle, azt az együttlétet. Szinte biztos vagyok benne, vagyis erre gyanakodom, h ez mind a kocsi miatt van, h nem viheti el akkor amikor akarja, de ha ezt megerősítené, már akkor nyugodtabb lennék, h ez a gond és nem valami más. Mondjuk, h csak hülyít... Tudom, h a szüleivel sokszor hadilábon áll, mert nem 1x mondta, h restell tőlük bármit is kölcsön kérni (mert a sulija nagy részét ő fizeti a mellékes állásából és h csak nagyon ritkán kér anyukájáktól pénzt), de h sajnos kocsit még nem tudna magának venni... A főbb problémám, h valami oknál fogva restellem én megkérdezni, h mikor jön, mert nem akarom, h azt gondolja, h erőszakos vagyok vagy valami... Vagy h mást gondoljon.. Segítsetek! :( Tudom, h elég gáz probléma, de ... Mégis itt elakadtam... :(
2016. febr. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az excsajommal voltam így...nem is tartott sokáig a "kapcsolat"...

Ne pazarold az időd ilyenre.

Amugy meg te is elmehetsz hozzá.


Lehet van ott más csaj is a képben...

2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

KOMMUNIKÂCIÒ!!!!

Az nem erőszakossàg és kérdőre vonàs, ha azt mondod neki, " nagyon szeretek veled lenni, tudom, restellsz a szüleidtől kérni valamit, de ez az oka annak, hogy nem talàlkozunk többet? Emiatt nem tudod pontosan a talàlkozâsaink időpontjàt?" Ilyesmi...

DE: amìg autò nem volt a Vilàgon,addig is lettek pàrok, születtek gyermekek...

Ne a kocsin mùljon màr a szerelmetek.

Tessék szépen buszra és vonatra csücsülni!

2016. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem még nem ismernek a szülei. Pedig én mennék... Nem 1x elmentem utána oda, ahova jár fősulira, h napokat együtt töltsünk és láttam rajta, h nagyon örül nekem.

Ha nem gondolja ezt az egészet komolyan, akkor miért jött el hozzánk bemutatkozni? Én ha nem gondolok valakivel valamit komolyan, akkor nem szeretném megismerni a szüleit...

2016. febr. 1. 17:57
 4/4 A kérdező kommentje:

2: Igazad van, tényleg kell a kommunikáció és én ezt el is ismerem, mert igazad van! :) Csak nem szeretném ha kiforgatná esetleg az egészet és úgy érezné, h nem vagyok elégedett vele.

A buszozás, vonatozásra: Ahogy már írtam az első hozzászólónak is, engem még nem vitt haza, így csak úgy nem állíthatok oda, vagy mondhatom azt neki, h megyek... :)

2016. febr. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!