Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
A párom 28 éves (F) én 21. A nők felől nagyon nyitott. Bárkivel órákon át tud csevegni,még az is megtörtént egy társaságban hogy ott ültem de figyelemve sem vett. Az utcán is nagyon durván más után néz.tudom hogy a szem azért van,hogy hasznàljuk de ő tulzásba viszi. Az autoban ülök melette és még a tükörben is a nők után néz és amikor oldalt halad el a nő szembe is fordul. 1éve vagyunk együtt és azt mondta hogy vàltoztat ezen de mindig azt mondja végül hogy ez a természete.nem azt mondom hogy ne beszéljen màssal de az milyen amikor más nő miatt hanyagol engem? Ki megy velük cigizni 1 orákra. Mi a véleményetek?
2016. jan. 10. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Most őszintén, erre mit lehet mondani? Hiába vagytok együtt 1 éve, ha még ennyire sem hajlandó figyelembe venni az érzéseidet, akkor mégis mit akarsz tőle? Arról nem is beszélve, hogy ez a viselkedés nem épp a hősszerelmes férfiak sajátja. Én a leírtak alapján nem hiszem, hogy őszinte szerelmet érezne irántad. Hiába ilyen "nőcsábász" beállítottságú egy srác, ha szereti a barátnőjét, akkor azért legalább az ő közelében igyekszik tekintettel lenni rá, és fegyelmezi magát. Hangsúlyozom, HA szereti. Sajnálom, de szerintem nem ő a te embered.
2016. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Bárkivel órákon át tud csevegni," - ez tök normális dolog, a többi nem.

Ha kérted, ő megígérte és mégis semmi változás, akkor én is arra jutok, mint az 1-es válaszoló.

2016. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké nem azt mondom hogy ne beszéljen mással, mert társalogni kell, de pl mikor egy kis időnk lenn egymásra és azt is mással tölti?Sőt hívtam is be a szobánkba és inkább mással ücsörgött. De amikor már ott tartunk hogy rosszul érzem magam és nagyon nem vagyok jól és nem veszi észre viszont a társaságban lévő ezeridegen lányon igen akkor?
2016. jan. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!