Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, belezúgtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, belezúgtam az egyik jó barátom pasijába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
két osztálytásam jár egymással, és a fiú nagyon bejön nekem, nagyon...és nagyon jóban is vagyunk, ő az egyik legjobb barátom. de nekem már nem csak a barátom...sztem csak azért jár a csajjal mert eddig még nem volt barátnője...ne mondjátok h mondjam meg neki, mert akkor vége lenne a barátságunknak...
2007. nov. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
SEMMIT NE MONDJ NEKI. felejcsd el. egy barátség többet ér egy kezdődő szerelemnél. az életed során hatalmas szükséged lehet még egy barátra. de viszont ha szétszedsz egy kapcsolatot akkor büntudatod is lessz, és szinte biztos hogy nem fog sokáig tartani. egy olyan kapcsolat ami egy oszályban zajlik az meddő dolog. nállunk is volt ijen azóta a felek utálják egymást, ahejett, hogy mijen jóban lehetnének. egy barát többet ér mint egy szerelem. de nem lehet hogy csak azért érzel igy mert irigy vagy egy kicsit a szived mélyén? vagy nem lehet, hogy túl sokat vagy az osztállyal, és csak megszokás és ugy érzed szerelem?? gondolkodj el. mert a hibáinkat nem tudjuk kijavítani.
2007. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen. El kell feljteni a pasit. Annyit nem ér, mint egy egy jó (talán a legjobb) barátság.Ha nem akarsz perpatvart, békén hagyod. Lehet, hogy neki nem is tetszel, akkor meg minek csinálnál gondot magadnak?
2007. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
Szerintem is hagyd békén főleg, hogy osztályon belüli a dolog, mert lehet, hogy a többiek is megutálnának. Én abban nem értek egyet, hogy a barátság több a szerelemnél, mert egy igazán jó barátot nagyon nehéz találni ( ez az én véleményem ) és én nem is találtam meg, de egy igazi pasit a későbbiek során megtalálhatsz aki szerelem, házasság mellett lehet a legjobb barátod is.
2007. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem meg ne csinálj semmit, ha tetszel neki majd ő kezdeményez hameg nem akkor hagyd békén mert nem éri meg egy barátot elvesziteni. Bár nekem 5 éve volt egy barátnőm elötte is jó barátok voltunk mikor összejöttünk, de mindig is vonzott a lány, müködött is a dolog csak amikor már komollyá vállt beparáztam. voltak másféle dolgok, hogy srácok iránt is éreztem dolgokat és összezavarodtam, tudtam hogy elitélne, én is magamat, és az ami akokr bennem lejátszódott képtelen voltam helyesen dönteni így ugy gondoltam az lesz a legjobb ha szakitunk.16 évesek voltunk, késöbb elmondtam neki az egészet és nemhogy elitélt volna hanem csak átölelt és megértett, és most 21évesen megint összejöttünk de ez már sokkal több annál mint járunk e vagy nem járunk, a legjobb barátom ,mert 5 évig bármi gondom volt ő ott volt mellettem és törödött velem. így szerintem ha összejöttök lehettek utána is barátok, nem azon múlik, hanem azon hogy mi zajlik le köztetek mialatt jártok. ha megcsalod majd akkor biztos nem barátságban fogtok elvállni. de az én tanácsom az hogy barátként viszonyulj hozzá és ha ő akar valamit uyg is jelezni fogja, csak türelem, nem kell mindent elsietni.
2007. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!