Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb gyerekkori lány barátomba, elmondtam neki mindent, de ő visszautasított. Mégis mi legyen most? Hogyan fogom ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Az egész még 12 éves koromban kezdődött, amikor általános felső tagozatába átkerültem egy másik iskolába. Eleinte nem igazán találtam ott a helyem, viszont volt egy aranyos lány, aki már a kezdetektől fogva nagyon kedves volt velem, így aztán gyorsan barátság szövődött köztünk. Szerencsére 8. után sem kellett elbúcsúznunk egymástól, mert egy iskolába mentünk továbbtanulni. Még hogy nincs barátság lány és fiú között! Addig jó, amíg csak az van, mert később valamelyik félnek nagyon rossz lesz. Sajnos én is így jártam :( Minden rendben ment egészen tavaly tavaszig, amikor (ahogy ez mindig is lenni szokott hasonló helyzetekben) teljesen beleszerettem. Egy ideig hitegettem magam, hogy ez nem lehet szerelem, meg hogy nagyon gyorsan felejtsem el ezt vele kapcsolatban, de onnan már nem volt visszaút. Így aztán egy évnyi gyötrődés után mindent elmondtam neki, és pont az történt, amitől a legjobban tartottam: mondta, hogy tényleg én vagyok a legjobb fiú barátja, de bármennyire is szeretném, a részéről nem lehet semmi köztünk. Aznap azt gondoltam, hogy itt a vége mindennek, így nem akarok tovább élni. Annyi közös élményünk volt ebben a 7 évben, hogy azoktól soha nem tudnék megszabadulni. Soha nem tudnám elfelejteni azt a sok szép pillanatot, amikor megmosolyogtattuk egymást, a közös programokat, de a legszívettépőbb visszagondolni arra a délutánra, amikor az egész szerelem elkezdődött a részemről. Tavaly április 21-e volt (még a pontos dátumra is emlékszem), amikor biciklivel mentem át hozzá a szomszéd faluba, már olyan sokadszorra az életben (egymástól alig 5 km-re lakunk, ez alig fél óra bringával). Ezen a szombati napon is így volt, amikor útközben teljesen véletlenül találkoztunk a faluban, és együtt indultunk el hozzájuk. Egyszer csak váratlanul eleredt az eső, és teljesen szétázva érkeztünk meg. Komolyan mondom, akkor csuromvizesen olyan szép volt, hogy átértékeltem vele kapcsolatban mindent. Ez az, amit nagyon nem kellett volna...

Mégis mit csináljak most? Azt tudnotok kell, hogy előtte az életben még soha nem volt barátnőm, és egyetlen lánnyal sem tudtam (és nem is akartam) felszínes ismeretségnél többet kiépíteni. Az lesz a legkegyetlenebb az egészben, hogy még 2.5 évig minden egyes nap találkozunk legalább a suliban, ezt nem fogom tudni lelkileg kibírni! Segítsetek légyszi! Soha nem voltam még ennyire mélyen, és ezt nagyon nehéz kibírni! És a hülyeségektől légyszi kíméljenek most! Máskor mindenféle viccre kapható vagyok, de ez most nagyon nem az az állapot.


(Bocsi a terjedelemért, de ezt muszáj volt kiírni magamból. Ha kicsit összekapom magam, lehet megírom egy könyvben az egész történetemet. Végül is nyugodtan versenybe szállhat a legszomorúbb szerelmes regényekkel.)

18/F


2013. ápr. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen most mit akarsz?

összejönni vele, vagy elfelejteni?

2013. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a tények, hanem a gondolatok kínozzák az embert. Azokat kell megváltoztatni. Rúgjál be, legózzál, videójátékozz, ökörködj a haverokkal, h eltereld a figyelmedet. A világ tele van nőkkel, bármennyire is felidealizálunk egyet-egyet olykor, egyik sem különlegesebb mint a másik. Őrizd meg a méltóságod, ne nyavalyogj mint egy p*csa. Maradj férfi a szemében, érted? Legjobbakat
2013. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Az előttem szólónak igaza van.Van annyi nő mint a szemét,mindenkivel megesik az ilyesmi.Ezt hívják szerelemnek......és ku.va sz.r a kudarc,de ez van.Túl fogod élni ne ilyedj meg.Menj el bulizni,ne a szomszéd faluba persze, hanem idegen helyekre.Ismerkedj más emberekkel.Hidd el nekem 1 hónap intenzív lazulás,és le se sz.rod utána!Csak egy dologra figyelj,kotongumi legyen nálad :D Meg mielőtt elmész otthonról, a kacsák előtt mindig legyen víz xD
2013. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: Már ne haragudj, de ekkora segg embert, mint te, még egész biztosan nem hordott a hátán a föld! Először is kikérem magamnak ezt a stílust, amit velem kapcsolatban gondolsz. Attól, hogy faluban élek, még NAGYON NEM a tehénsz*rban, soha az életben nem voltak háziállataink. Meg ha lennének is, abban sem lenne semmi szégyellnivaló. Ha vidéken nem tartanának állatokat, akkor ti ott a betondzsungel közepén pár nap alatt éhen halnátok a nagy egótokkal! Vagy ott már áttértek a fényevésre?

A másik meg, ami még jobban felbosszantott, ez az alpári stílus. Egyrészt nálam egy lány NEM csak arra való, hogy jól megb*sszam, hanem képzeld el, képes vagyok rá emberként is tekinteni. Amúgy meg 18 évesen már hallottam egy-két dolgot arról, hogy ilyenkor mit kell csinálni, hidd el nem a te kulturált szádból hallottam ezt először. Ahhoz meg neked semmi jogod, hogy bárkit is szemétnek nevezz, mert egyelőre ez a lány egy egész kicsit többet segített már nekem az életben, mint te ezzel a "sugárzik rólam a sötétség" kommenttel.

Egyszerűen undorító :@

2013. máj. 1. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hát lehet későn írom, velem is ugyan ez a helyzet, pontra, csak én általános kiskorom óta együtt vagyok vele, de nagyjából mi is 11-12évesen lettünk jóba nagyon, most mi is 18 évesek vagyunk, nagyon régen még 12-13 évesen kavartunk is vagy hát fura volt az egész (:D) de ezt úgy mind a ketten felismertük, h nem vezet semmi jóra aztán nekem is meg neki is voltak kapcsolatai, de igazából néha néha felmerül bennem, hogy bszki lehet, hogy vele lenne a legjobb lenni, nem más csajokkal, aztán jön a józan paraszti eszem és arra fogom, h biztos csak, azért van ez mert együtt nőttünk fel, midnent tudunk egymásról és igazából kicsit meggágyulnék, ha elveszíteném a barátságát, nem tudom mi a helyzet veletek most, hogy összejöttetetek-e vagy sem, meg hogy hogy kezeltétek ezt a helyzetet, egy a lényeg erősnek kell lenned és amennyire csak tudsz nem epedezni érte, így még lehettek jó barátok, ha igazán fontosak vagytok egymásnak felismeritek a helyzetet, persze ez nagyon nehéz, de remélem sikerül, és hogy a lehető legjobban történik minden! (y) 18/f
2013. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
leírnád, hogy végül mi lett? tök érdekelne :D
2014. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!