Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy lett párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy lett párkapcsolatotok? én elég zárkozott lettem, és félek ha valaki közeledik

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
velem együtt született a kedvesem. :D egy kórházban. Még mindig szeretem a bal kezem <3
2015. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül ismerkedek főként, mivel nem nagyon járok sehova.
2015. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én interneten nem jönnék össze senkivel,ez kízárt
2015. júl. 8. 16:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Most fél éve nincs, de legutoljára, lehet röhögni de a Tescoban jött össze,

Előtte még voltak barátok , meg eljártam szórakozóhelyre is.

De a barátok az utóbbi 2 évben szétszéledtek, gyerekük lett, család , elköltöztek, szóval így kicsit nehezebb.

Most szintén egy üzletben leltem rá egy hölgyeményre de eddig még nem volt kivitelezhető.

2015. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Interneten, hosszú-hosszú levezgetés után. Enélkül nekem sose jött volna össze, mert gyáva és zárkózott vagyok idegenekkel.
2015. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak a Volt kapcsolatokról tudok beszélni.

Első kapcsolatom anno 17 éve középsuliban jött össze az több mint 3 évig tartott.

Második kapcsolatom egy szórakozóhelyen volt, az már kicsit kevesebb ideig tartott. Nem volt teljes 3 év

Harmadik kapcsolatom interneten jött össze.

4. kapcsolatom az szintén nekem is egy szupermarketben jött össze.

Az 5. kapcsolatomra most épp várok, talán lesz belőle valami de kicsi rá az esély.

2015. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És te kérdező? Te hol próbálkoztál eddig? hol volt esély rá h megtaláljanak? Hány éves vagy?

dolgozol vagy tanulsz még.

2015. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elkezdtünk beszélgetni: iskolában, táborban, tanfolyamon, munkahelyen, parkban, városban, utazás közben, bárban, akárhol... A zárkózott ember sem ülhet csak úgy szótlanul egy társaságban.
2015. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#Trance4L ;)

[link]


Kérdező!

Eddig mindig lefagytam ha beszélgetést kezdeményeztem nagy sokára egy lánynál, elbénáztam. Most tegnap pl lenyugodtam és oda szerettem volna menni egy lányhoz a boltba de nem jutott semmi eszembe :D így kimaradt. Eddig még az odamerjek e mennivel is gond volt. Régebben neten sikerült amiből komoly kapcsolat lett, de akkor még fiatal voltam jött a hülyeség. Most már inkább személyesen szeretnék de úgy meg nehéz mert nincs skill :D

2015. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lényegében azt tudom elmondani, amit az #5 felhasználó.

Interneten ismertem meg és sok levelezés után találkoztunk. Azóta jobban nyitok az emberek felé, kicsit segített kijönni a burokból.

2015. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!