Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ebben a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ebben a kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Nyáron megismertem egy lányt.Elképesztően szép,a legszebb lány szerintem akit valaha láttam.Nem gondoltam volna hogy érdeklem,de elkezdtünk barátkozni.Félénk volt és nagyon aranyos,de már akkor volt benne valami fura.Aztán a nyár végére összejöttünk,elmondta hogy tetszem neki és és többet akar a barátságnál.Nagyon boldog voltam,de sajnos a munka külföldre szólított,ezért csak két hetente találkoztunk,ő jött el mindig hozzám egy-egy hétvégére.Most végre találtam itthon munkát,haza költöztem,ő javasolta hogy költözzek hozzá.A házban ő és két barátnője lakott,és az egyik barátnő pasija is nagyon gyakori látogató.A párom nagyon házias,ő főz,takarítónő jár ugyan de maga is mindig takarítgat,makulátlan tisztaság van,szóval úgy tűnt,minden jó,főnyeremény.Aztán feltűnt hogy alig beszélgetünk.Mikor szóvá tettem azt mondta, hogy a napirendjében megvan a rám szánt idő,ha az kevés beszélgethetünk máskor is de akkor nem csak rám fog figyelni.Rábólintottam,bár nem esett jól amit mondott.Aztán másnap szabadnapos voltam, jött az a bizonyos "napirend".Felkel,edz,reggelizik (grammra kimért majd feljegyzett kajákat),majd 2 óra a fürdőben (mindenféla sz*rokat ken a testére, arcára,smink,haj,stb) aztán kb egy marék bogyót vesz be (gyógyszerek,vitaminok vegyesen) majd elment suliba.Hazajött,főzött,takarított,majd jött a 2 órás fürdőszoba procedúra ismét,aztán pizsi fel,hiradó,fókusz,éjjel nappal budapest,szex,megint egy óra fürdőszoba,végül alvás.Megkérdeztem tőle hogy ezt minden nap így csinálja?A válasz igen,kivéve vasárnap,akkor azt eszik amit csak megkíván,nem sportol,és több időt tölt szépítkezéssel.Sokkolt az egèsz.Úgy érzem mindketten ugyanabba az emberbe vagyunk szerelmesek és az ő.Olyan áhitattal nézi magát a tükörben hogy az elképesztő.Havonta körmös,kozmetikus,fodrász stb. csillagászati összegekért (jó ehhez spec nincs közöm nem egy kasszán vagyunk) és még mindíg nem elég.Most is kérdeztem tőle édesem miért foglalkozol ennyit magaddal te tökéletes vagy?Mire a válasz: "Tudom,de sosem lehetek ELÉG tökéletes.".Van értelme így együtt lenni hogy ő csak magát isteníti?
2016. febr. 2. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nézd, hát ha ilyen szép nőre vágysz? :-)


Na bocs, de mondjuk ha ffi lennék, kb. 1 nap után szedném a sátorfámat, oké, hogy valaki figyel magára, de ez???????

2016. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez még csak a felszín. A valóság ennél SOKKAL rosszabb egy nárcisztikus emberrel. Mert a másik sem lehet soha elég tökéletes, és ennek egy nárcisztikus gyakran hangot is ad.
2016. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy ritka szar minőségű kapcsolat leírását olvashattuk. Szerintem nem kérdéses a válasz, jobb lesz ha más nők felé kacsingatsz, több boldogságod lesz benne.
2016. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A dolog több dologból tevődik össze. Igazából azt nem írtad, hogy egész pontosan mi a bajod vele. Hogy szerinted túl sokat foglalkozik magával? Talán azért (is) olyan szép, mint leírtad, mert ad a külsejére. Igazából nem lusta, sőt épp ellenkezőleg. Nem lehet könnyű neki sem, mivel nem sok szórakozást írtál. Egy kis TV-zés meg szex. Mi van a közös programokkal? Érzésed szerint miért van veled, és pont veled? Érzésed szerint nem szeret téged? Ennek szerintem ellentmond az a tény, hogy ő mászkált ki hozzád külföldre. Ha valóban olyan jó nő, ahogy leírtad, akkor közelebb is találhatott volna magának valakit.
2016. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Izmos kockahas, üres fej, te is csak kirakatbábu vagy. Túl szép, hogy igaz légy."


Tudom, ez férfiakról szó, nő énekli, de tejesen mindegy. Rögtön beugrott ez a zene.

Értelmetlen, egyoldalú kapcsolat leírását olvashattuk.

2016. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy te is találtál egy ilyen csajt :D

Az enyém is ilyen, csak tv nélkül, és "mindőssze" 30 perces fürdőszobai részidővel.

Gondolj bele, hogy milyen szép gyerekeitek lesznek.

2016. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy magával sokat foglalkozik,hanem hogy velem keveset.Bulizni szoktunk járni nagyobb társaságban szombat,és mikor szünetei vannak szoktunk nyaralni,de nem érzem azt hogy igazán kellenék neki.Tudom hogy szeret,álmában mindíg hozzám bújik és felébred rá ha kimegyek,a kedvenceimet főzi,meglepetéseket csinál nekem a különleges alkalmakra stb.,de egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a szintű önimádatot.
2016. febr. 2. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Neki nem kell pasi, csak saját maga. Magával foglalkozik, de néha beleférsz, ennyi. Nekem a helyedben derogálna, otthagynám azonnal.
2016. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó és kell is az embernek önmagával foglalkoznia, törődni...de amit a barátnőd csinál, az már nem az egészséges kategória. Szerintem találsz nála sokkal, de sokkal értékesebb nőt, aki külsőre-belsőre is valóban főnyeremény lesz számodra... Ő hosszútávon nem hiszem, hogy az lenne.
2016. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább kényszerbetegségnek hangzik, mint önimádatnak. És igen, én azt is elhiszem, hogy keményen megdolgozik a szépségéért.
2016. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!