Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan után futni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan után futni, aki kapcsolatban van, de jól látható módon nem közömbös irántunk?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs!
2015. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SENKI után nem szabad futni.
2015. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Felesleges!
2015. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

És ne tegyél tönkre egy kapcsolatot, mert egyszer vissza fogod kapni.

2015. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, és hidd el... semmi értelme.
2015. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem akarod a szeretők táborát erősíteni,akkor hagyd.

nincs elég szingli fiú/lány ?

komolyan kivagyok az ilyenektől

2015. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az exemről van szó, nem pedig egy most megismert valakiről. Én még szeretem és ő sem közömbös irántam, csak már van mellette más. Felnőttek vagyunk, nem tizenéves hülyegyerekek.
2015. jan. 7. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég gerinctelen dolog. Ráadásul ha valóban te kellenél neki, nem azzal az emberrel lenne.
2015. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem irta, hogy szerető vagy az akar lenni. az utolso válasz közhely. vannak kivételek, de valoban általában rosszul sül el. olyan közhely is van, hogy nem lenne) érdemes vkivel együtt lenni, ha más (is) érdekel.ennek ellenére rengetegen igy élnek. lehet értelme, de sokszor nincs. mondjuk kezedbe veheted a történet irányitását, ha nem futsz, nem probálkozol, hanem megbeszéled vele.
2016. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ne tegyél tönkre egy kapcsolatot, mert egyszer vissza fogod kapni." erre van bizonyiték ? én általában azt tapasztalom az élet minden területén, hogy aki szemét, nem az kapja a legnagyobb ivet. hanem akivel megtehetik.


bár lehet, hogy az illető partnere is tett már ilyet és most kapná vissza az élettől, ha otthagynák a kérező miatt :)

2016. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!