Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a párotok megvádolna azzal, hogy csak azért mennek olyan jól a dolgaid, mert pénzes vagy?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel összekaptunk. Sokszor fikázta az iskolámat (legjobb gimnázium a városban) hogy ebben a suliban csak az érvényesülhet akinek pénzesek a szülei. Bekerültem egyetemre,haverommal közösen bérlünk lakást. Barátnőm ezt is leszólta,hogy túl nagy a luxus,milyen jó nekünk. Mostanában egyre többször gúnyolódik. Azt mondogatja,hogy nekem könnyű,mert alám rakják a pénzt,neki meg gimi mellett dolgoznia kell és így se fogja tudni fizetni nagy eséllyel az egyetemet ha felveszik. Voltatok már olyan kapcsolatban ahol erős életszínvonal különbségek voltak? Voltak emiatt veszekedések?

2016. febr. 2. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán irigy, hosszútávon szerintem nincs jövője ennek a kapcsolatnak.
2016. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Szimplán csak irigy.. Azért mert ő nem kapta meg azt amit te.. szóval féltékeny rád, hogy te jobb körülmények közt élsz.

És nekem még nem volt ilyen barátnőm, nem is lesz mert kivágom ha ilyeneket csinálna!

2016. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is mindig volt pénzem, és igaz. Tényleg könnyebb, hogy nem kellett elmennem dolgozni.
2016. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigység. Nem szép dolog egy barátnőtől. Mintha csak te lennél a hibás azért hogy neki nem adathattak meg ezek a dolgok!
2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
70%

Nem a különbség a baj, hanem az, h téged fikáz. A leírásod alapján nem tűnik úgy, mint aki az anyagiakkal villog. A pénz az csak pénz. Van akinek több van, van akinek kevesebbet. A gazdag embereknek is vannak problémái. Pénzen nem lehet egészséget, boldogságot venni.

Szép dolog az, főleg manapság, amikor vki alázattal tud kezelni bminemű értéket.

A többség az ilyen vajnabeházasodokavagyonbatimikéken akad ki, aki olyan hülye mint egy tál lócitrom, de azért kiposztolja fészre h minden nőnek járna gyémánt...

Hát köszönjük Timcsike az észrevételeket, az átlag magyar problémái nem itt kezdődnek.

2016. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

*nem tűnsz úgy

Sry t9

2016. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ez... én se voltam nagyon eleresztve diák koromban hát próbáltam tenni ellene.

De az fel sem vetődött bennem, hogy ezért mást - és főleg a szerelmemet - fikáztam volna. Miféle kapcsolat az? örülni kéne a másik sikerének, akkor is, ha szerencsén alapul.

2016. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

tudtommal van ingyen képzés még az egyetemen, ha jó vagy.


esetleg kérdezz vissza, hogy inkább szeretné-e, ha rosszul menne neked. persze nem árt, ha te is támogatod abban, amit el akar érni, pl nem nyúzod, mikor dolgozott is, tanult is.


engem is felbosszant, ha valakinek úgy látom, hogy jóval könnyebb. de ha megérezném, hogy anya pici fia, vagy azzal vág fel, ami a szülei érdeme, kapcsolatot sem kezdek vele.


csak azt tudod mondani neki, hogy már ez van. és te se bántsd őt amiatt, ami neki nincsen vagy nehéz elérnie.

2016. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Mert mit gondolsz, a srác nem anya pici fia? Nyilván zseni, aki már 16 évesen tőzsdemilliárdos lett nem? :-).

Én meg nem hiszem, hogy beszólogatna a csaj, vagy legalábbis maximum cinikus. Én bírom az ilyen a nőket.

De remélem "Pistagyerek' figyeled, hogy mennyire kiállnak melleted az itteni csajok. Biztos köze nincs ahhoz hogy feldobtad, pénzes kölyök vagy.

Irj ki egy másik kérdést, amiben az szerepel, hogy a csajod allandoan bas.tat, hogy nem vagy eleget vele, miután hazaérsz a gyárból, és csak pihenni akarsz.

Figyeld ki, hogy le lennél hordva mindenféle alkalmatlan fasisztának:-) Cukkancsok ezek a csajok na:-)

2016. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irigy a kedves barátnő, mielőbb szabadulj meg tőle, mert ez a későbbiekben csak rosszabb lesz.
2016. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!