Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nézeget egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nézeget egy nőt, akivel 1x szexelt volna, de nem történt köztük semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akitől a hátamon feláll a szőr annyira elegem van már belőle. Vele kavart barátom mielőtt összejött velem, bár ez már nem mai történet. De mégis elég gyakran 3 havonta kb. rákeres facebookon, ami engem kva zavar, főleg hogy mindig olyankor kb. amikor előző nap szexeltünk, nem tudom mi az összefüggés, de kezdem azt gondolni, hogy biztos mert rá gondol miközben velem van... Pedig még csak nem is szexeltek meg semmi! De akkor miért olyan kva érdekes? Azt már megszoktam hogy azokat a nőket mutogatja munkatársainak akikkel csak egyszer szexelt és részletezi hogy melyik hogy sz..tt... De ezt nem tudom megérteni. Lehet annyira tetszik neki? De akkor miért van velem???
2016. febr. 3. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azon rágódsz, hogy a barátod HÁROM HAVONTA rákeres egy valakire?


Hát... irigylem a nyomorodat. De tényleg.

2016. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszik neki, ha szexelt volna vele. (A tetszés szerintem nem múlik el senkinél, ha valaki egyszer bejött külsőre az később is be fog.)

Azt, hogy miért van veled azt ő tudja illetve te tudod abból, hogy mit nyújtasz neki. Sok oka lehet, kényelem, anyagiak, szeretet, stb.

Én sem tartom valami színvonalasnak a csávót, hogy ezt így elmeséli neked (szerintem azokról beszél az ember, akik érdeklik és, ha valaki ilyeneket mond a párjának az kb. úgy gondol rá, mint a barátjára, vagy testvérére, de semmiképpen sem a szerelmére).

(Azt nem tudom, hogy előtted keres rá, vagy te derítetted ki. De ezek után ez már csak hab a tortán.)

De ez mind lényegtelen. Az a lényeg, hogy mindezt te hogyan értékeled: láthatóan téged zavar a dolog. Ezért tőleg függ, hogy megbarátkozol-e a dologgal, vagy szakítasz és keresel egy olyan valakit, aki tekintettel van rád és úgy szeret, ahogy azt te várnád (és persze te is a férfit).

2016. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!