Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tetszik külsőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tetszik külsőre, szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Azért jöttem össze vele, mert a személyisége nagyon tetszik, nagyon normális, de külsőre sajnos nem az esetem. Azt hittem, hogy ha megszeretem, majd vonzónak fogom látni, de sajnos nem.
2016. febr. 3. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kijelentésemmel ütöttem a másikat? Nem kötözködésből kérdezem csak nekem nem tűnt föl.

Lehet hogy szó szerint nem lett kimondva de egyértelműen támadva van a kérdező. Máskor pedig azért támadják a lányokat mert nem is adnak esélyt. Gondolom nem te szoktad támadni az olyanokat de biztos belefutottál már itt ilyenekbe.

Én úgy gondolom hogy nem feltétlen meggondolatlan a dolog mert ki kell tapasztalni az ilyesmit. De az tény hogy ilyenkor a másik fél jár rosszul.

2016. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szakíts, nálad jobbat érdemel. A leírásod alapján max barátként nézel rá, akkor meg egyáltalán mi a frászé jöttél össze vele?
2016. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltad ezt is, tanultál belőle.

Ezért nem kell bedőlni az olyan dumáknak, hogy a belső értékek mennyire fontosak, meg nem kell foglalkozni a pasihisztivel, hogy a nők felszínesek, ha egy csúnya fiúval nem járnak.

Annyira jó fej akartál lenni, hogy adj esélyt, de ez nem így működik.


A pasik bármit képesek megdugni élvezettel, amin lyuk van, de a nők nem így működnek. Ha nincs meg a vonzalom, akkor nem fogod élvezni a testi közelségét, akármennyire kedveled.


Most már tudod, hogy miért nem helyes ilyet tenni, és legközelebb nem akarsz jótékonysági intézményt játszani a szegény csúnya fiúval.

Vele meg minél hamarabb beszélj, és mondd meg, hogy mindent megpróbáltál, de még mindig csak barátságot érzel iránta, így nem igazságos folytatni.


Mindenképpen fájni fog neki, de jobb minél előbb lezárni, nem kell elhúzni a dolgot.


Ha elülsz a langyos vízben, és kiélvezed hogy rajong érted, akkor idővel az lesz a vége, hogy beleesel egy olyan pasiba, aki testileg is vonz, vagy épp pont csak szexuális vonzalmat érzel iránta, mást nem.

Az se fog kevésbé fájdalmas szakításhoz vezetni.

2016. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!