Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? A barátom az utcán sasolja a nőket a jelenlétemben.

Figyelt kérdés
Pl. a metróban új megállóhoz érünk, kinyílnak az ajtók és azt nézi száll-e föl valami jó nő. Az utcán is sasolja a szembejövőket, hogy van-e jó nő.

#nősasolás
2016. febr. 4. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy ilyen pasi megbízhatatlan, ha úgy adódik, elhagy egy másik nőért. Én szakítanék vele.
2016. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egész odáig normális, amíg nem vered orrba érte.

Ha egyszer határozottan közlöd, hogy jó lenne ha leállna, mert nem a haverja vagy, neked ez így sértő, akkor normális pasi leáll.

Ha nem, akkor nem normális, és célszerű minél előbb kirakni, hadd nézegesse a nőket nyugodtan. Te meg keress olyat, aki téged néz, mert szerinte te vagy a környéken a legjobb nő.

2016. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én amikor a nőket nézi, akkor fognám és hirtelen lelépnék mellőle - lehet észre sem veszi :-)
2016. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem, nálam ez már szakító ok, ha nem fejezi be első szólás után örökre. De szerencsére az enyém nem csinál ehhez hasonlót se.
2016. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, de most őszintén,te nem szoktad megnézni a férfiakat? És ha a párod nincs veled,akkor sem?
2016. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kimondottan nem keresi a tekintetével a csajokat, de ha jön szembe egy jó nő, akkor bizony nehezen veszi le róla a tekintetét a férjem, és meg is jegyzi mindig, hogy láttad milyen jó nő volt? Engem nem zavar. Tudom, hogy soha nem csalna meg. Én is megnézem a férfiakat, és ha olyat látok, akkor bizony én is megjegyzem. Hűséget fogadtunk és nem vakságot. De van, akiknél ez nem fér bele. Mindenkinek más fér bele a normálisba, mások az ingerküszöbeink. Nekünk pl belefér a kapcsolatunkba egy-egy keményebb bdsm-s szeretkezés is, más szerint ez abnormális, és igazi szeretetre épülő kapcsolatba nem fér bele a másik "szadizása".
2016. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem normális. Nem az a baj, h megnézi, hanem, h nyíltan, feltűnően csinálja és bele se gondol, ez neked milyen ciki. Ez egy nagyon bunkó dolog.
2016. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Számtalanszor szóltam neki már emiatt, de letagadja. Engem tart paranoiásnak. Persze, nem arról van szó, hogy kocsányon lógnak a szemei, vagy forgolódik utánuk, hanem pillantgat jobbra-balra. Keresi a jó nőket az utcán, metrón, hátha lát egyet. Amikor megijesztem, hogy én ezt nem bírom, szakítsunk, na akkor 1-2 napig megy neki és nem lesi az utcát, metrót, hogy lát-e jó nőt. Azt mondja szeret, nagyon tetszem neki, jó velem a szex. Nem tudom, miért csinálja ezt, a kérésem ellenére. Leszámítva ezt az egy dolgot, minden jó vele.
2016. febr. 4. 09:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Valamikor az a válasza, hogy örüljek neki, hogy ő egy ilyen belevaló pasi, ha egy kis nyomi lenne, a szex se lenne olyan jó vele. Ezek szerint a belevaló pasik velejárója, hogy más nőket is megnéznek, keresik őket a metrón, az utcán, mindenhol.
2016. febr. 4. 09:40
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Szólj neki, és ha utána is csinálja, akkor hisztizz.

Nekem akárhányszor komoly kapcsolatom volt soha senkire rá se néztem az utcán. Ha tévében volt valami jó pasi, volt hogy incselkedve megjegyeztem az ember előtt, hogy húha, de ennyi.

Aki nem engem tart a legkirályabb nőnek a környéken, azzal én nem akarok együtt lenni.

Ha esetleg megjegyzi, hogy oh, nézd a fenekét vagy valami, akkor ok, mert közösen megbeszéljük, de ne sunyiba bámulásszon másokat, míg én ott vagyok mellette.

2016. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!