Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom szerint 2-3x több rossz tulajdonságom van, mint jó?

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettünk és mondtam, hogy mondjon 3 jó és 3 rossz tulajdonságomat (tudom, nem volt okos kérés), de ő nem 3mat mondott, hanem kb.5 jót (vicces,aranyos,cuki,kedves,megbízható..szóval semmi olyat, ami másban ne lenne meg) és kb.10-15 rosszat. Mikor megkérdeztem, hogy miért van akkor velem azt mondta, hogy azért mert a rossz tulajdonságaimat legalább annyira, vagy még jobban szereti, mint a jókat. Elég érdekes válasz volt. Nem olyan rég azt is mondta, hogy azért szeret, mert mellettem sosem unatkozik..hát, ez sem esett túl jól. Tudom, hogy nem én vagyok a világ legjobb barátnője, van sok hibám, de nem gondoltam volna, hogy ennyi. :(

Lehet, hogy csak azért van velem, mert nincs jobb?


2016. febr. 1. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

kérdező, én is feltudtam csomó rosszat sorolni anno, az exemnek, de mégis nagyon szerettem. tök mindegy,hogy mi volt a "hibája". :D

ne fújd fel a dolgot.

a jelenleginek is feltudnék,de őt is szeretem a hibáival együtt.

2016. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Akkor én is mondok egy-két rossz tulajdonsàgodat: néha elbizonytalanodsz, néha nincs önbizalmad... Ès ilyenkor ebben a tudatban éled az életed, ami ugye tudjuk, mivel jàr: kicsi hisztike, pici "nyavalygàs"(szigorùan macskakörömbe téve!!!!),csöpp kedvtelenség...

De ezek cukisàgok:-)

Arra nem gondolsz, hogy ezek a rossz tulajdonsàgaid aranyosak, megmosolyogtatòak, szeretni valòak?????:-)

Pedig ez van!!!

Mert az kiordît a soraidbòl, hogy hűséges vagy,èrtelmes, csacsogi-fecsegi, tudsz szeretni.

Ès neeeem, nem azert van veled, mert nincs jobb!!!!

2016. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, #2!

Aranyos vagy :)

2016. febr. 1. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nem tudnék egy rosszat se mondani a barátomról, komolyan nem! Ő meg mikor megkérdeztem, azt mondta, egyedül annyi, hogy kicsit trehány vagyok :D De ezen kívül nekem sincs semmi. Nekem nem igazán tetszene, ha a barátomnak egész listái lennének a rossz tulajdonságaimról...
2016. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedről egy régi mondás jut eszembe:

"Természetesen sok hibám van, ha benned kevés a szeretet."

Így két eshetőség van:

- a barátod nem szeret annyira és kritizál

- a másik hogy igazat mondott, ami meg azt jelenti, hogy el tud így fogadni.

Nem az a baj, hogy az embernek vannak rossz tulajdonságai, hanem hogy ennek vannak vele járói.

Amit utoljára kérdeztél, arról Neked kell megbizonyosodni, remélem, hogy nem így van.

2016. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Siv Winderberg: Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs itt gond szerintem, még lángol a szerelem. Akkor lesz baj, ha a szerelem elmúlik és ezek a rossz tulajdonságaid elkezdik őt zavarni. Hogy ez mikor lesz, bekövetkezik e egyántalánn, csak a jóisten tudja
2016. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!