Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, amikor más jobban kezd érdekelni, mint az élettársam?

Figyelt kérdés

Az élettársammal megromlott a kapcsolatunk, teljesen úgy érzem, hogy már külön utakon járunk. Mivel együtt élünk, elég sok (anyagi jellegű) dolog köt minket össze az érzelmek mellett. Én mind ezidáig teljesen odáig voltam érte és sokszor csak szomorkodtam a dolgainkon, de megismertem valakit, akiről úgy gondolom, hogy a segítségével tovább léphetnék. Az élettársam szerintem már csak megszokásból van velem és biztos vagyok benne, hogy mellettem más férfiakkal flörtöl. Az együttélésünk végett anyagilag nagyon megterhelő lenne mindkettőnk számára a külön költözés, ebben a formában pedig nem vagyunk boldogok (én legalábbis biztosan nem). A személy, akit megismertem pedig nagyon kedvel engem és ez fordítva is működik. Összefutottam vele a minap és egy órát beszélgettünk. Végre olyan érzésem volt - évek óta először -, hogy élek és szabad vagyok. Biztosan mindenki ismeri az érzést, amikor valami újat tapasztal, az a fajta bizsergés valami isteni...


Legjobb tudomásom szerint soha nem csaltuk meg egymást az élettársammal.

A kapcsolatunk nagyjából 1,5 éve kezdett legurulni a lejtőn. Azóta nem javult semmi, vitázunk, ingerültek vagyunk, rengeteg dologban nem értünk egyet. Szerintem most jött ki a kapcsolatunkban az, hogy egymás ellentétei vagyunk. Sajnos ez várható volt és most érzem úgy, hogy vége a tündérmesénknek. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni?



2016. febr. 4. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy szétmész vele vagy nem, de benne van hogy az újal is zátonyra futsz.
2016. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az új miatt szakítanék, eszem ágában sincs megcsalni az élettársamat vagy ilyesmi. Egyszerűen ez az új hölgy segített "megvilágosodnom": nem muszáj a rosszért kiállnom életem végéig, hiszen ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Én soha nem a szakításon törtem a fejemet ezidáig.
2016. febr. 4. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, akkor lépj tovább, az anyagi dolgokat meg majd rendezitek valahogy, csak amiatt ne húzzátok egymás idejét.
2016. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MolotovPunk ***** válasza:

Úgy néz ki,hogy az élettársaddal nincs közös értékrendetek.

Egy rossz,ingerült,veszekedős kapcsolattól pedig még a több éves magány is jobb.

Szerintem mondd el őszintén a párodnak,hogy már nem működik a kapcsolatotok. (Lehet jobb,ha szétmentek.)

De ezt a döntést,majd te meghozod.Neked kell ezt eldöntened.

2016. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, hogy te már döntöttél, csak megerősítést vársz.
2016. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Összefutottam vele a minap és egy órát beszélgettünk. Végre olyan érzésem volt - évek óta először -, hogy élek és szabad vagyok."


Ugye tudod, hogy más valakivel beszélgetni 1 órát és együtt élni.

Ez a pasi sem lenne olyan hibátlan 0-24.

Gondold át, mit akarsz, de ne egy ilyen fellángolás alapján dönts, mert nem fogsz jól kijönni belőle.

2016. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak a kérdést olvastam az előbb, és nem láttam még azt, hogy te vagy a pasi.
2016. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szokásos haláltusa.....ha nem a gyerek akkor a közös lakás vagy a hitel ami összetart.

A legjobb haverom pont ezt a játszmát vívja a feleségével, többet van nálam mint otthon, nem akar hazamenni. Elválni nem akarnak, egyedül nem keresnek annyit hogy fenn tudjanak tartani egy háztartást+albérletet.

Az a másik Nő egyedülálló? Egyszer beszélgettél vele és jó volt, de mik a tervei? Családot akar, összeköltözés?

A helyedben csak akkor lépnék, ha tényleg komolyan gondolja, de ahhoz nagyon meg kell bíznod benne!!!!


37F

2016. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre szó sincs közös tervekről, nem történt köztünk semmi. Mint már írtam az egyik válaszomban, nem az a helyzet, hogy én le szeretnék lépni egy másik nővel, hanem az, hogy egy vadidegennel éreztem olyan jól magamat, mint ahogyan már jó ideje nem tudtam a saját élettársammal. Egyébként fiatalok vagyunk, se gyerek, se család, se semmi. Egyedül a közös háztartás az, ami miatt nem olyan egyszerű a helyzet.
2016. febr. 4. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha csak anyagi dolog van, akkor te is tudod, lépned kell. Megérdemled a boldogságot, és a jelenlegi pároddal sem tisztességes, hogy vele maradj, amikor a lelked nem akarja.
2016. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!