Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyenkor? Várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor? Várjak? Ne várjak?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő, párom 37 éves, én 26. Másfél éve együtt vagyunk, egy éve együtt élünk. Voltak veszekedéseink, de alapvetően nagyon jól megvagyunk együtt, szeretjük egymást. Ha elégedetlenkedés van, az csak felőlem érkezik, ő elégedett, jól érzi magát.

DE

ha bármilyen viccesen is akár, poénból, vagy akárhogyan, komolyan felteszem neki az esküvő, feleség, gyerek témát, egyszerűen azt mondja, hogy nem tudja.

pl volt facebookon egy ilyen hülyeség, hogy milyen lesz az esküvőd? kipróbáltam, küldtem neki is és akkor vicceskedtem, hogy hát milyen lenne már a mi közös esküvőnk, erre tök furcsán válaszol, kérdezem, hogy hát én úgy érzem ő nem akar feleséget, mindig terelően beszél róla, és mondta, hogy nem tudja. Százszor próbáltam már vele beszélni erről. :( Annyira rosszul esik nekem, hogy ő nem tervez velem semmi ilyesmit, mikor én másra sem vágyom, csak hogy feleség lehessek és anyuka! és ezt neki is elmondtam már.

De amúgy meg tervez velem, kérdezem, mi lenne ha vennénk közösen egy házat? lenne kutyánk? macskánk? mondja, hogy igen, jó lenne, ő is szeretné.

De esküvő és gyerek témát ha szóba hozom, akkor nem lehet vele dűlőre jutni. :(

Ez nekem nagyon rossz érzés :( nem tudom mit tegyek...



2015. nov. 12. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene erőltetni. Tisztán látszik hogy ő nem akar ilyesmit - te vagy az ő kis szexjátékszere, cserébe kapsz tőle mindenfélét meg elvisz mindenfele, de többet ne akarj.
2015. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem, mert nem olyan "szexmániás"... ő elvan, így neki, jó, én ennél sokkal többre vágyom, szeretném ha ő lenne életem párja. Ha gyerekünk lehetne, szerintem jó apa lenne, kedves velem, rendes, segítőkész, stb. De egyből hárít ha ilyenekről van szó :( és ez annyira rossz nekem :(
2015. nov. 12. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Akkor viszont csak simán nem sszeretne gyereket. Nem véletlenül nincs neki még 37 évesen sem. Sajnos a jövőt illetőnek nem egyeznek a terveitek. Szerintem tudod mit kell tenned, csak még félsz meglépni...

2015. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg te, hogy menjen hozzád. Tudtommal a nő is megkérheti.


Egyébként számomra is nagyon rossz érzés lenne egy olyan párkapcsolat, ahol bizonytalan a létem, mert nekem ez, hogy nem akar feleségül venni azt jelentené, hogy nem biztos bennem és nekem fontos, hogy feleségének akarjon, ne csak egy barátnőnek.


Szóval szerintem szorítsd döntés helyzetbe. Ha ezt nem tudja eldönteni, akkor mit? Ha pedig még nem akarja, akkor magyarázza el miért, mert téged ez a helyzet elbizonytalanít. Remélem tudtam segíteni. :)

2015. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyet értek, szerintem is kérd meg a kezét.

HA neki nem fontos a család, akkor vagy változtat a hozzáállásán, vagy lapát.

2015. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kényelem miatt nem akar bevállalni dolgokat, ettől még simán leéltek együtt egy életet, csak ő mondjuk elvan így is, és nem érzi hogy mitől lenne komolyabb, ha lenne esküvő.

Én is 37 éves vagyok, és én komolyan gondolom a jövőt, és várom már hogy jöjjön az a nő, akivel komolyan gondoljuk a jövőt. Nem tudom nálatok a korkülönbség számít-e bármit, mondjuk ahogy elnézem te fiatalabban jóval komolyabban veszed a tervezést... :)

2015. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy megkérd a kezét! Ő nem akar házasodni, megtisztelni azzal, hogy feleségül vesz. Ne alázkodj meg.
2015. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!