Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből később?

Figyelt kérdés
Öt ève együtt vagyunk a párommal szeretem nagyon, azt mondja ő is engem. De sokszor úgy èrzem hogy csak úgy mondja megszokásból. Voltak viták règebben de próbálok változni ès ezeket elkerülöm sikeresen. Mostanság mintha hiperèrzèkeny lenne, ès nèha úgy tűnik hogy direkt generálja a feszkót. Próbáltam beszèlni vele, állítja hogy nem. Nem is feszegettem tovább. Totál bizonytalan vagyok amin nemtudok túllèpni. Mondtam neki ha nem èrzi jól magát velem akkor menjünk szèt, de nem akar szakítani. Èn igyekszek javítani a dolgon, beszèlgetni de nem hajlandó nagyon megnyílni. Van akinek nehezebben megy ne is erőltessem? Azt szeretnèm ha minden jó lenne. Honnan tudjam hogy mit szeretne ha beszèlgetni sem akar annyira a tèmáról? Sokszor nagyon kedves, bújós..pont olyan amit igènylek ès szeretek, nèha meg rám se figyel, oda se jön se semmi. Ezèrt totálisan el vagyok bizonytalanodva. Más is járt így? Honnan tudhatom hogy van-e jövője a kapcsolatnak a rèszèről? Bármilyen tanácsnak nagyon örülnèk. Segítsetek kèrlek! Előre köszönöm.
2016. febr. 4. 15:46
 1/2 anonim válasza:
Én nekem amikor így állt a kapcsolatom hogy egyik napon bújós aztán sokáig mintha alig ismerne rá kb. 1 hétre szakított hogy neki ez nem megy tovább. Lehet azon filózik vessen-e véget vagy sem de nem tudja higy ha szakítana kellene-e másnak, szeretné-e más is ugyanúgy ahogy te szereted jelenleg. Ott már gond van ha nem akar veled beszélni a problémiáiról, főleg az ilyenekröl amit észreveszel hogy van de inkább hallgat róluk. Nem tudok igazán tanácsot adni, amiket írtál azokat folytasd próbáld még jobban szeretni ha ugy érzed visszahódítani, ennek biztos örülni fog hogy több figyelmet kap, remélem viszonozza és rájön hogy 5 év az mégis csak 5 év :) remélem segítettem. Ja és ha nem akar beszélni róla akkor tényleg nem tehetsz semmit. Fiu vagy vagy lány?
2016. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igyekszek.;) beszèltem vele. Mibdig is csendes volt nen volt nagybeszèdű de valószínű túlaggódom. Xd lány vagyok. Ès igen próbálom kicsit újra meghódítani. Xd ha van ötleted erre szívesen meghallgatom xd köszi
2016. febr. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!