Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem szakítás lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szakítás lesz ebből? Mi történik velünk? Help!

Figyelt kérdés

A párommal másodszorra alkotunk egy párt,az első kapcsolatunk csúnyán véget ért, én jöttem ki belőle nagyon rosszul ( nem mindennapi eset) ő jól , viszont ő sem tudott elfelejteni, és többször keresett, míg végül egy év után újra kezdtük, megbeszéltük a dolgokat, mikben fogunk változni.

Fél éve vagyunk újra együtt, eleinte nagyon jó volt, majd azon kaptam magam nemrég, hogy szenvedek lelki értelemben.

Szinte mindennapi vendég nálunk a vita, sokat is sírtam eddig, már sokszor a szeretetemmel csináltam rosszat.

Mostanra már én is hisztisebb vagyok és sok mindenért rögtön ideges leszek, de ő is , barátságtalan, agresszív, sokszor úgy érzem, hogy megszokásból vannak a dolgok, féltékenykedünk,nem is szexelünk már annyit,( 1 hete nem találkoztunk és most is épp összevesztünk) kifalsult a saját életében is jelenleg, megváltozott kívül-belül.

De mindig azon vagyok, hogy megvárom míg összekapja magát s lesz munkája, elkezd edzeni újra, vagy legalábbis kimozdulunk, jó kedvű lesz.

De félek, addigra meghal köztünk a dolog.

Közben egy régi ismerősöm szerelmes lett belém elég rendesen, és ez is elbizonytalanít. Nem csalom meg, de szoktunk találkozni, sokat beszélni, jól esik a közelsége, hogy bókol, hogy szeret, mivel a mienk "már úgyis mindegy..." Tudom, ez nagyon gáz, lelkiismeret furdalásom van ,de annyi fájdalmat kaptam már, hogy ezzel takarózom.

Szeretethiányom van, sokszor kérem, hogy közelítsen felém jobban,mint az elején, én is néha próbálkozom, de reagál rá és ennyi, nem folytatja:( Az ismerősöm eközben meg elhalmoz az érzéseivel, így még jobban hiányzik ez a barátomtól....

Vergődöm, hogy hogyan lehetne helyre hozni a mienket, helyre lehet e, mert nem tudom elképzelni nélküle az életem, főleg azt, hogy mással lenne együtt utánam... a sok jó emlék mellett ott van az, hogy mikor csinál már valamit amiért végre szakíthatok és nem kell szeretnem, ragaszkodnom?

Mostanában már veszekedni sincs erőm,sokszor csak szomorkodom, és ez a kérdés lappang: hogy jutottunk el idáig?

Megcsalni nem akarom s nem is fogom, de félek, hogy amíg nála leragadok, elszalasztok egy olyan dolgot amit később lehet megbánok.


Mit tegyek?


22L


2016. jan. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem működik ne erőltesd. Ott van egy másik srác, aki értékelne, de neked inkább a szenvedés kell, mert "nélküle nem tudsz élni" még akkor sem, ha abból csak szenvedés és fájdalom lenne.
2016. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szenvedsz a jelenlegi párod mellett, de nem tudhatod hogy mi lesz/lenne a másik kapcsolatból... Sok kapcsolat működik az elején, aztán romlik el...

Ez a Te döntésed, mi nem vagyunk a Te helyedben, nem éljük át azt, amit Te.

Kívánom, hogy jól dönts!

2016. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, ez igaz amit leírtatok.

Halkan megjegyzem, hogy a másik személyen is van kifogásolni valóm, nem is vagyok az ideálja, ráadásul vannak dolgai, amiktől tuti kiborulnék, de mivel nem vagyunk együtt, nem róhatom fel neki.

Lehet rövid időn belül ide jutnánk vele is,aztán egész életemben bánnám, hogy szakítottam, miközben ő már mást szeret, mással boldog...én meg nem találnék olyat akivel újra olyan jó lenne mint vele az elején, ( mikor nem voltunk együtt próbáltam,de senki nem fogott meg igazán) na ezért vergődöm inkább, mint sem szakítok, viszont boldogtalan vagyok és szeretethiányos.

Nehéz ez. De azért köszönöm:(

2016. jan. 23. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég zavaros az eleje, de mindegy is.. ez a második próbálkozásod vele, és lásuk be: ez nem egy boldog párkapcsolat, sőt az esélye sincs benne.

Zárd le szépen, a másikból meg vagy lesz valami, vagy nem, de ezzel a halódó (vagy meghalt) kapcsolattal nem jutsz semmire.

2016. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 éves vagy.Nem köt össze benneteket semmi igazából csak az együtt töltött idő, ami folyton csak nő és nő, pedig egyszer már vége lett, és nem érzed jól magad.

Próbálod megoldani, de nem megy. Szerintem nem kéne erőltetni, de nem a másik srác miatt, hanem magad miatt.

Nyilván eleinte nehéz, de ha feldolgozod akkor találsz valakit akivel igazán összeilletek. És nem csak úgy mondom, én is átéltem már ilyen helyzetet.

2016. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat mindenkinek!
2016. jan. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!