Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen már rendbe hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen már rendbe hozni ezt a kapcsolatot? Kilátástalan vagyok.

Figyelt kérdés
A párommal 9 hónapja élünk együtt, de az utóbbi 2 hónap minden nap ugyan arról szól, mindig veszekedik velem, durva, bunkó, és csúnyán beszél nő létére. Meghallgatni nem szokott, van, hogy kiakad mindenért, és féltékeny ok nélkül. Bízni nem bízik bennem pedig okot nem adtam neki rá. dolgozik és terhes valamint cukorbeteg is. Nem tudom a várandós állapot is rátesz-e valamit, de mindenért felkapja a vizet. Megtűrni se tűr meg a közelében arra hivatkozva, hogy ne csüngjek rajta. Már elmegyek itthonról és mire haza megyek azzal vár, hogy jobb volt még nem voltál itthon. Éjjel már nem alszik mellettem ahogy régen, nem ölel nem bújik oda. Sokszor fenyeget, hogy elveteti a gyereket meg hogy ha így haladok csak volt egyszer egy gyerekem... nagyon bánt engem. nem tudom mi lesz így de ha kikelek magamból tuti szakítás lesz érzem. mit tegyek? szeretem még, de már nem bírom amit tesz velem 2 hónap alatt fogytam 13 kilót enni se bírok. a baba miatt meg elhagyni nem akarom, de a fenyegetése már elég volt. Nem tudom mi van a háttérben de valami nagyon nem stimmel.

2016. febr. 5. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a terhesség miatt lehet, ha előtte abszolút nem volt ilyen, bár inkább ilyenkor túlérzékenység szokott lenni a probléma. Vártátok a babát, tervezett volt? Lehet, hogy még nagyon nem alkalmas a babavárásra, ha ilyeneket mond :-(
2016. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg végig nem olvastam a terhességre gyanakodtam, de itt komolyan problémák vannak, elveteti, meg ilyenek? Hát ne haragudj de vidd el azonnal pszichológushoz, mi nem tudjuk mi baja van, de ez nagyon durva.
2016. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tervezett baba volt nagyon ö9rült mikor megtudta hogy terhes de 2 hete elment az esze mindenkivel ilyen :/ anyámat is leugatta.
2016. febr. 5. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
igazából a te hibád is. hogyha nem csinálod fel pár hónap együttélés után, hanem próbálod kiismerni gyerekvállalás előtt, akkor nem jutsz ide.
2016. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sürgősen keressetek fel együtt egy orvost!!


Nekem is voltak hangulatingadozásaim a terhesség alatt, kiderült, hogy se a cukrom nem jó, se a vérnyomásom.

Először nekem tűnt fel, hogy ha szénhidrátban gazdag ételt eszek, fél óra múlva nem lehet hozzám szólni, mindenért harapok. Egyszerűen képtelen voltam uralkodni az indulataimon.

Kaptam inzulint (ezt lehet, hogy a terhesség után elhagyhatom, de jelenleg muszáj szúrni magam), betűre betartom a diétát, és sokat javult a helyzet.


Hidd el, ha ennyire megváltozott, akkor ott nem csak a terhesség van a háttérben, bár a hormonális változások is tudnak cifra dolgokat okozni. (Pl. fél órát bőg az ember egy reklámon, vagy mert sós lett a leves.)

Az agresszió miatt én inkább arra gondolok, hogy a vércukorszintje neki sincs jól beállítva.

2016. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!