Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket milyen gyakran visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen gyakran visz el a párotok kikapcsolni szórakozni kettesben?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy 4 hónapja élek távkalcsolatban a párommal. Ő 27 és 22 évesek vagyunk. A távból adódóan meg a munkánk miatt csak hétvégén tudunk együtt lenni,ő pesten él én viszont vidéken. Sokszor említettem már neki hogy szívesen megismerném Budapestet a látnivalókat mondtam neki hogy karácsonykor az adventi vásárt nézzük meg,de ő erre füle botját se mozdította. Aztán ugy 2 hete kikeltem magamból és elmondtam neki hogy imádok vele otthon ülni és a tv.t bámulni,viszont fiatalok vagyunk mozduljunk ki valamerre,ne csak a 4 fal között üljünk. Szeretném azt hogy menjünk a budai várba pl...és hozzátettem nekem nem az kell hogy költsön rám,hanem az apró figyelmesség,tudja hogy nekem minden új itt Budapesten. Erre ő vette a lapot és aznap este el is vitt sétálni de csak a környező utcákban lófráltunk....meg történt az az eset hogy mondtam neki hogy mire megyek várjon gyertyafényes vacsival,erre meg is csinálta de kaja nélkül,úgy képzeljétek csak megterített :D Olyan mintha mindent kényszerből csinálna,nem érzem azt hogy meg akarna lepni :/ ami nekem fontos lenne,mert fordított esetben ha ő lenne vidéki azt se tudnám mit mutassak meg neki milyen nevezetességeket....nem hiszem hogy 27 évesen nem tudja hogyan kell levenni egy nőt a lábáról. Ti mit gondoltok erről? Vagy tűrjem hogy már most 4 hónao alatt olyanok vagyunk mint akik már vagy 40 éve házasok :D Beszéltem vele erről de nem lett nagy eredmény.
2016. febr. 5. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a helyzet. Más a szeretetnyelvetek.

[link]


Neked a minőségi idő, neked meg a szívességek. Ő valószínűleg úgy gondolja, hogy mindent megtesz a kapcsolatért, hiszen a saját szeretetnyelvén kommunikál veled. Csakhogy ettől nem érzed szeretve magad...

Meg kellene tanulnotok EGYMÁS nyelvén kommunikálni (neked is az övén!).


Nekem a házasságomban szinte szó szerint ugyanez volt. Az exem nem értette, hogy nekem miért nem számít minőségi időnek az, hogy egy légtérben tartózkodunk és mondjuk tévét nézünk... És ha nagy nehezen szervezett is közös programot, olyan volt, mintha a fogát húznák, kényszeredett volt az egész.

A mostani párommal egész más a helyzet, vele egyezik a szeretetnyelvünk, ő maga is igényli azokat a közös tevékenységeket, amiket én!

2016. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és persze mindenkinek!

Megpróbálom vele ezt a dolgot megbeszélni,mert csak úgy tudunk közös nevezőre jutni. :)

2016. febr. 5. 15:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Te csavarogni akarsz, ő nem ilyen típus és kész. Ne akard már megváltoztatni. Ha nem tetszik, akkor minek vagy vele?
2016. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Oké de tudod itt nem csak a csavargás van szó...hanem arról kb. semmit nem tesz meg értem,ha csak egy icipicit is tenne,néha kedveskedne már az jól esne! Nem azt várom el hogy elhalmozzon mindennel,és a tenyerén hordozzon mert nem vagyok az a hercegnő féle,hanem az apró romantikus figyelességek minden nőnek jól esnek.
2016. febr. 6. 06:27
 15/20 A kérdező kommentje:
Ohh és illetve miért vagyok vele,mert szeretem és levett a lábamról a személyiségével. :)
2016. febr. 6. 06:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nőknek jól esnek a figyelmességnek, de a te pasid pont nem ilyen... ha nem tetszik, akkor le lehet lépni. Ne akard megvàltoztatni. Ha észreveszi , majd ő fog kidobni téged. Azt àllítod szereted, közben meg elvàrsz tőle olyan dolgokat amiket ő amúgy nem tenne. Ez nem szerelem.
2016. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen rosszmájú, 16-os?


Szerintem a kérdező sehol sem írta, hogy meg akarja változtatni a pasit, és nyilván szereti, különben nem lenne vele. De a pasi is lehetne egy kicsit alkalmazkodóbb, hogyha valóban szereti a barátnőjét, egy kicsit igazán megerőltethetné magát - nem olyan nagy kérés azért hetente 1 alkalommal kimozdulni a négy fal közül. Ha meg igen, akkor a srác ne csodálkozzon, ha már nem lesz sokáig kapcsolata...


Ne bántsd a kérdezőt, mert abszolút nem vár el sokat, szerintem ennyi szórakozást igazán megérdemelne, hogy hébe-hóba elmenjenek legalább egy fél órácskára sétálni kettesben! Ebbe a srác se fog belehalni!

2016. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 17es válaszoló hogy megvédtél. :) tényleg nem arról van szó hogy én meg akarnám változtatni mert eszemben sincs,csak pusztán annyit szeretnél elérni hogy néha napján kimozduljunk együtt. Hosszabb távra tervezünk és ha családunk lesz,családi programokon is jó lenne ha részt venne :)
2016. febr. 7. 18:52
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem bántottam, csak gondoltam szólok, hogy nem véletlenül kell a pasija vérét szívni. Azért teszi ezt mert a srácnak nincs kedve elmászkálni, csavarogni. Ha olyan típus lenne, menne magától is, vagy legalábbis nem kellene a fülét rágni emiatt. És gondoltam szólok, hogy ezt a nyaggatást nem sok pasi bírja, és egy idő után rá fog unni.


Erre céloztam amikor azt írtam, hogy kb meg akarja változtatni a párját. Olyasmit vár el tőle amit ő nem akar.


De mindegy. A te dolgod.

2016. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia! Most találtam rá a kérdésedre, a mi kapcsolatunkban is nagyon hasonló a helyzet. Azóta tudtál már vele beszélni erről, változott valami? Kíváncsi lennék a tapasztalataidra. :)

Egyébként azokra ne figyelj, akik olyanokat mondanak, hogy "minek akarod megváltoztatni? akkor nem is vagy szerelmes" meg hogy "szakíts vele, nem illetek össze". Ezért megy tönkre a mai párkapcsolatok 90%-a néhány hónap alatt, mert ha egy kis probléma adódik, az egyik fél (vagy mindkettő) nem érzi jól magát, egyből"nem illünk össze, szakítsunk". De egy kapcsolat erről szól, küzdeni kell egymásért, és azért hogy jól működjön a dolog, ez természetes. Nekem is sok hasonló dolog nem esik jól a barátomtól (mi bő egy éve vagyunk együtt), de ettől még nem fogok szakítani vele, hanem igyekszem úgy a tudtára adni, hogy mi az ami nekem nem esik jól, hogy ne bántsam meg, de megértse, hogy ha azt szeretné, hogy boldog legyek, akkor légyszi tegyen meg egy-két dolgot. Ettől még szeretem őt nagyon, és én is igyekszem kompromisszumokat kötni a kedvéért.

2016. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!