Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor kettesben vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Amikor kettesben vagyunk a párommal, akkor tök édi, mikor a családjával, akkor meg kötekedik, oltogat, leéget. Miért?

Figyelt kérdés
Most karácsonykor pl az ő családjánál folyton cikizett, mintha az útjában lennék, és mindig azt mondja hogy én kezdtem, mert meglöktem vagy beszóltam. Én ezt eddig nem vettem észre hogy kezdtem volna. Max rászóltam hogy menjen arrébb vagy ne nyomkodja mások előtt a telefomt stb. Mikor a legjobb barátjával van, akkor is ezt csinálja. Ha kettesben vagyunk vagy az én családommal vagy nem olyan közeli barátokkal akkor meg mindig cuki velem, megvéd, babusgat meg minden. Miért van ez? Miért ereszti el magát azok között akikkel feltétlen jól érzi magát?
2015. dec. 26. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mert õk ilyennek ismerik és védi az imaget. Vagy valójában egy barom és mások elõtt játsza meg magát. Szerintem kérdezz rá.
2015. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy kb 100% ban ilyen csajom volt, légy óvatos XD

Mert ilyen ilyen a természete vagy vár vmit, beszélgess el vele erről!

2015. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg valamit nem fogad el benned. Es ez otthon es sajat baratok elott jobban elojohet foleg hogy ezzel tudja mutatni, hogy o az ur a kapcsolatotokban. Surgosen beszelj vele errol oszinten, mert hosszutavon semmi ertelme egy ilyen kapcsolatnak. Aki szeret az foleg ne aszogasson a csaladja elott
2015. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő a fiú, én a lány, 3 éve vagyunk együtt. Eléggé zavar ez mert mindenki mellette áll és engem egy buta idegesítő sárkánynak néznek. Persze azt senki se veszi észre, mire kapom fel a vizet.
2015. dec. 26. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

3éve hülye vagy??

egy kapcsolat sem ér annyit hogy lelkileg kikészüljön az ember.

Egyértelmű hogy mások előtt megjátsza magát,amikor meg olyan van akkor meg téged beszél ki és persze akkor mindenki azt látja hogy te vagy a szemét.

Volt ilyen beszólogatós csajom vagy inkább pár randi...:D 6-szor taliztunk de elég is volt belőle.

A barátod egy se..fej!!

Találsz jobbat.

2015. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan csinálja ezt! És nem beszél ki a hátam mögött. Azért ne hidd hogy ami leírtam, az alapján már mindent tudsz rólunk. Néha jön rá az 5perc, de nem annyira durva mint ahogy te beállítod.
2015. dec. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!