Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várni a semmire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tegyek, megismertem egy férfit még októberben egy társkereső oldalon, aki elfelejtette, beírni, hogy külföldön dolgozik, akkor el is utasítottam (emiatt váltam már el egyszer), Karácsonykor megenyhültem, és amíg itt volt adtam neki egy lehetőséget, viszont nem állapodtunk meg, hogy "go steady" ahogy az amerikaiak mondanák, hanem csak "megvagyunk". Ő közölte velem,hogy még 3-4 évig kint akar lenni külföldön, és ezt el kell fogadni. Én várnék ha tudnám, hogy biztos, hogy mellettem marad, de még az is bizonytalan, hogy mikor jön haza. A koromból kifolyólag családot szeretnék, szerintetek szemét lennék, ha ismerkednék mellette másokkal?



2016. febr. 5. 21:49
 1/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem!!!!!
2016. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lennél szemét!!!! Alapból hülyeség várni..te családot akarsz.
2016. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő nem mondta azt, hogy együtt vagytok (magyarán valószínűleg nem vállal téged és egy komoly kapcsolatot), vagy nem mondta azt, hogy menj ki vele, és legyetek együtt, akkor én a helyedben nem várnék rá, és ezt férfiként mondom. Másrészt nem gondolnám, hogy odakint nem keres magának nőket, tehát szerintem te max. csak pótlék lehetnél. Ismerkedj másokkal, vele pedig végleg zárd le, az lesz a legjobb. Ha ő nem tett semmit a komoly kapcsolatért, akkor nem érdemes vele foglalkoznod.
2016. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2016. febr. 5. 22:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Még most ismertem meg, így nem lehet azt kimondani, hogy járunk ahhoz több időt kellene eltölteni, és az az igazság, hogy szerintem is megoldja ő kint a dolgokat.. felajánlotta, hogy menjek, ki de tudja, hogy ez részemről lehetetlen, mert most bővítem a vállalkozásom, és minden ideköt.
2016. febr. 5. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is akkor nem hibázott ő sem, egyszerűen másfelé visz az utatok. A legegyszerűbb lesz, ha megbeszélitek, hogy inkább legyen vége, mert így ennek nem lenne értelme.
2016. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez a legkorrektebb. Az a baj, hogy ha rákérdezek a dolgokra, terel össze vissza.
2016. febr. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!