Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos voltam benne hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos voltam benne hogy nem jöhetünk össze! De Sikerült! Most meg le akar koptatni?

Figyelt kérdés
Nah szóval átmentem, 36an vagyunk 1 osztálya. Csomó lány van de ebből csak 1 tetszik nekem. Biztos voltam hogy soha nemtudok összejönni velem. Felvettem MSN-re és jól elbeszélgettünk, majd eljutottunk oda hogy megkérdeztük egymástól hogy ki tetszik nekünk. Én bevallottam hogy Ő, és Ő is hogy én tetszek neki. Eddig minden jó! Kedden taláékoztunk és kicsit elkéstem, ez az egyik. Mert csomó idő amíg odaérek, és rohantam is. A barátnője is ott volt, és annyira nem mertem megszólalni, hogy az már tányleg. Pedig nekem nagyon tetszik. Tegnap nem is szoltunk egymáshoz. Most jön a lényeg. Ő kolis. Megkérdezte hogy találkozzunk-e ma valamikor és azt mondta hogy nemjó mert zongora órája van, megkérdeztem hogy holnap jó-e neki de nem mert akkor megy haza. Ez mit jelent? Hogy mindennek vége vagy van még esélyem? Ma akartam megmondani hogy szerelmes vagyok belé, és hogy Ő is így érez-e, és megakartam kérdezni hogy akar-e velem járni.Meg van még valaki az osztályba, aki lehet hogy nyomul rá, és kicsit féltékeny vagyok, mert jól elbeszélgetnek meg midnen. Erre rá is kérdeztem, de aztmondta hogy csak jó haverok. Segítsetek légyszíves!
2008. szept. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugi. A kolisoknak pénteken haza kell menni. Ha jövő héten sem ér rá akkor gond van.
2008. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hozzám se szól én meg nem merek odamenni mert sosincs egyedül :S meg még féltékeny is vagyok. Az jogos?:S
2008. szept. 18. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem szól hozzád mert ő se mer.
2008. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!