Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet vissza szerezni egy férfi bizalmát?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg, hűséges vagyok és egy férfival sem beszélek. Sok áldozatot megtettem a kapcsolatunkért, de nem bízik meg bennem.
2016. febr. 6. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elviszed nyáron az EB-re,és biztosítasz 10 rekesz sört hozzá!
2016. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elve nem bízik benned, mit akarsz visszaszerezni?!

Ő ilyen, féltékeny csak azért, mert pi.na van a lábad között, és nem hisz a nők hűségében. Gondolom párszor már arcra esett.

2016. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehozhatom én neki a csillagokat is, akkor sem tudna megbízni bennem. Lassan 1 éve akarom és próbálom, hogy megbízzon bennem. De képtelen.
2016. febr. 6. 08:58
 4/15 RRR ***** válasza:
100%

veszett fejsze nyele

és te is elveszted az egyéniséged,önbizalmad

mekkora butaság,hogy nem beszélhetsz emberekkel....


szerintem v. elfogad téged v. menjen

nem lehet egy embert kalitkába rakni csak azért ,mert valakinek hiányzik egy kereke

2016. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy te lehozod a csillagokat is, de nem látom, te mit kapsz cserébe? Tiszteletet és bizalmat nem.


Kell neked ilyen ember?

Soha nem fog megváltozni, te meg soha nem leszel elég jó neki. Boldogtalan vagy mellette.


Az nem derült ki, hogy te nem beszélsz mással, mert mondjuk nincs is rá mód, vagy ez az ő kérése, illetve megtiltja.

Mert ha még ezek mellett lelki terrorban is tart, korlátozza az emberi kapcsolataid, hisztizni kezd ha csak beszélsz másokkal, akkor ideje menekülőre fogni.

Az ilyen jellegű lelki bántalmazás semmivel se jobb, mintha naponta megütne, és nem zárható ki, hogy az is eljön egyszer.

2016. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy túl csinos vagy, és hallott, vagy látott olyan helyzetben, amiből rossz következtetéseket vont le. De ha pl úgy öltözöl, hogy vonod magadra a figyelmet, akkor is nehéz lehet neki. Mekkora a korkülönbség?
2016. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Valaha bízott benned?Mivel játszottad el a bizalmát?


Ha soha nem is bízott meg benned akkor tényleg nincs mit visszaszerezni.

2016. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mikor még csak fb-on beszéltünk akkor én vissza mentem a volt barátomhoz, és ő még benne volt a 9 éves kapcsolatában. Így semmiféle megcsalásról nem beszélhetünk. Sokszor mondja, hogy ez benne van, amit tettem, de nem csaltam meg, mert ő kapcsolatban volt....
2016. febr. 6. 11:31
 9/15 A kérdező kommentje:
Csinosnak tartom magam, hisz 3 hónap alatt le adtam 30 kg, fekete seggig érő hajam van, ami pont tetszik neki... Ugyan úgy öltözöm,mint ő!
2016. febr. 6. 11:32
 10/15 A kérdező kommentje:
5 év a korkülönbség. Én 23, ő 28!
2016. febr. 6. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!