Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Sajnálattal" mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Sajnálattal" mennyire lehet nőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tisztázzunk egy pár dolgot: a "rendes" férfi mentalitás része, hogy valaki nem szerencsétlen, visszahúzódó, hanem kiáll az érdekeiért ha kell, ilyenek.

Na a kérdésem az, hogy lehet-e a sajnálatra alapozva barátnőt szerezni. Ezt nem úgy kell érteni, hogy az xy fiú, aki mondjuk a példánk alapja sír össze-viasza, hogy nincs barátnője, stb, hanem - és itt a lényeg - egyszerűen ilyen visszahúzódó, "szerencsétlenebb" fajta. Mondjuk nem kocka, jár sportolni, intelligens és udvarias.

Ugyan nem fél megszólítani valakit, ha kell, illetve kiáll a jogaiért, de tudja magáról, hogy nem túl jóképű (mondjuk tényleg nem egy Brad Pitt) és éppen ezért nem is kezdeményez. Hangsúlyozom, nem azért, mert nem mer megszólítani valakit, hanem mert nem akarja magát ráerőltetni másokra.


Van rá esély, hogy egy ilyen fiút érdemesnek tartson bármilyen lány kapcsolatra?


2012. febr. 21. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélye mindenkinek van. Csak a megfelelő lányt kell megtalálni.
2012. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
Akkor érdemes valaki kapcsolatra ha önmagát is érdemesnek tartja. Fogadja el magát és csak úgy várja, hogy mások is elfogadják. Sokszor nem a külső a fontos, hanem az, ahogy magára gondol az ember és ahogy viselkedik.
2012. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak egy hasonló sajnálattal rendelkező nőnél..
2012. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, és ha a nő ad egy esélyt a pasinak, akkor szerintem megoldható a dolog. Már csak találni kell egy olyan nőt, aki ezt megteszi....
2012. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ugyan nem fél megszólítani valakit, ha kell, illetve kiáll a jogaiért, de tudja magáról, hogy nem túl jóképű (mondjuk tényleg nem egy Brad Pitt) és éppen ezért nem is kezdeményez."


-nem fél megszólítani valakit,ha kell

-ezért nem is kezdeményez


...

Nincs rá esély szerintem.

2012. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Azért köszi!
2012. febr. 21. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor velem van a gond lehet...de akiért én nagyon odavagyok..Ő pont ilyen mint a kérdező...

van esély, mert esély mindenre van ;):)


18/L

2012. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!