Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kiábránditó ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábránditó ha egy férfi nem tud pénzt szerezni amikor kellene?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem nemaz. biztos megvan az oka. 18 f
2010. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.


Ha mondjuk egy fiatal srác nem tud szerezni, hogy moziba menjenek a párjával az még nem kiábrándító.


De ha egy családapa a gyerekeinek nem tud ennivalót, meleg lakást előteremteni, az szerintem igenis kiábrándító.


Persze, a nőnek is ugyanúgy dolga, de akármennyire szeretem a párom, ha miatta egyszer is azt kéne mondanom a gyerekemnek hogy ma nem eszel mert apád nem hozott haza pénzt(és ez tartósan fennáll) akkor biztos hogy kiadnám az útját.

2010. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kriszti83 ***** válasza:
Nem. Ez bárkivel előfordulhat, mind1 milyen nemű.
2010. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki azért van egy pasival, hogy tejeljen amikor kell, akkor nyilván az. De ha ez a kapcsolat nem házasság vagy élettársi viszony, akkor nem értem a korai elanyagiasodást.

A fenti két esetben is elvárható, hogy mind két fél gyarapítsa a csalási kasszát. Az a világ már elmúlt, amikor a férfiak voltak az egyedüli családfenntartók. Hölgyeim, ha kell kell valami, akkor dolgozol oszt veszel.

2010. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs mindenkitől nem csalási, hanem családi kasszát!!!

:))))

2010. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben hol a szex?
2010. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 30F vagyok, és nem tudok pénzt szerezni, pedig kellene. Szerintem ez nagyon kiábrándító.

Aki tud, küldjön. Szálaszámot privátban adok.

Előre is köszi.

2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem akkor kiábrándító, ha otthon ül a TV előtt vagy a haverokkal kocsmázik, és azt mondja, hogy nem talál munkát. Na az ilyen ember kiábrándító!

De ha próbál megtenni az ügy érdekében mindent, de nem talál egy ideig, az azért nem kiábrándító.... a mai világban sajnos van olyan hogy az ember sehogy sem talál hetekig munkát.

2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer elmegyek kocsmázni a haverokkal mert jó, de közel 1 éve keresek folyamatosan munkát és SEHOVA nem tudok bejutni pedig elég jó képesítésem van. kb 20 helyből 1 helyről jeleznek vissza. Pont ma is állás interjúra megyek.


Az eredeti kérdésre válaszolva:

kiábrándító! és komolyan szánalmas a helyzet

2010. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ha te nő vagy és a párodtól pénzt követelsz a legújabb ruhára/cipőre/ékszerre (bármi egyéb magadnak), akkor inkább te vagy a kiábrándító.


Ha férfi vagy és ez zavar, akkor csak annyit tudok mondani, hogy dolgozni kell, csak ne vidd túlzásba.

2010. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!