Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyok több mint 1éve, de a családja és bizonyos emberek előtt titokban mert a szülei nem fogadnának el, de már eljutottam arra a pontra hogy sok ez nekem, nehéz, és sok mindent megbonyolít és generálja a veszekedés közöttünk, de ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, de nem mer lépni mert neki nem akarja a minden napi veszekedést otthon és talán még elis űznék ez miatt hogy akkor válasszon?! Külön költözni nem tudunk, fiatalok vagyunk én még nem dolgozom meg ez nem lenne egyszerű, tegnap este mondtam neki hogy már nem tudom mit akarok, szeretem de annyira nehéz ez így, ti kitartanátok vagy tovább lépnétek??

20/L


2016. febr. 6. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadnának el a szüleid? Más rasszhoz tartoztok?
2016. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen meg aztán ők valami kis úri lányt akarnak mellé, nem egy hétköznapi "egyszerű" lányt.
2016. febr. 6. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Így titokban nem lenne hosszú életű a dolog, így ha tényleg szereted akkor az a legegyszerűbb ha összeismerkedsz a szüleivel, mert akár jól is elsülhet, ha meg nem, előbb szabadulsz.
2016. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az ő dolga, hogy kiálljon melletted. és persze fordítva is.
2016. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esélytelen hogy összeismerkedjek velük, szóba se állnának velem, a barátom egyszer volt előttem ilyen helyzetben ezért se akarja hogy ez kitudodjon mert annak is veszekedés lett a vége és persze hogy nem engedték,aztán szakitottak is bár más probléma is volt és az csak 2-3 hónap volt, és engem nem akar ilyen helyzetbe hozni.
2016. febr. 6. 11:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Én kiállok melette és azt mondja hogy ő is ezzel áll ki melettem mert higyjem el hogy így még mindig nyugodtabb a helyzet....csak igy nagyon nehéz és bánt
2016. febr. 6. 11:04
 7/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem àll ki melletted és még kérdésed van? Keressél màr egy FÈRFIT, jò????
2016. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Azzal àll ki melletted, hogy titkol, rejteget?

Rajtad agymosàst hajtott végre, vagy mi????

Ha jòl értem, előtted valò lànyt sem fogadtàk el.

Milyen férfi, akit anyucika irànyìt??

Ès neeeem, később sem lesz jobb a helyzet.

Tudod mi lesz? Teljesen alâàssa az önbizalmad, önbecsülèsed, ami a későbbi kapcsolataidra is kihat. A legszebb éveidben jârsz, ne vedd el magadtòl!!! Tapasztald meg azt, milyen érzés az, ha a szerelmed büszke ràd!!!!!!

2016. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg neki, hogy te kilépsz a képből, majd az anyja választ neki olyan nőt, amilyet elfogad.


Semmilyen körülmények közt nem titkolóznék.


Azt se mondhatod, hogy dobassa ki magát, főleg ha ő se tudja magát eltartani, és nincs is rá esély, hogy a következő években összeköltözzetek.


De azért add a tudtára, hogy a családjának köszönheti, hogy elveszít.

Te innentől megúszod a veszekedéseket, ő meg majd megtanul herét növeszteni.


Lesz olyan, aki büszke rád.

2016. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ès induljon anyucikàval vilàg körüli ùtra feleséget keresni. A mamika nézze meg a kislàny összes fogàt, tudod, mint a vàsàrban, töviről-hegyire kérdezze ki a magyar törtènelemről, a magyar irodalom összes alakjàt szűletésétől a halàlàig, a matematika összes törvényéről, sorra főzzön meg minden egyes ételt,kezdődjön a neve "dr."-ral, közben pàrhuzamosan jàrjon a jogi egyire, persze olyan gyönyörű legyen, hogy még Vilmos Herceg is dobjon egy tiplit Katalin Hercegnő mellől és ÂSÒ-KAPA-NAGYHARANG!!!!!

Te meg, kedves, éljél boldogan!!!

2016. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!