Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy lány, akit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, akit utáltok, de tudomásotokra jutna, hogy a barátja épp készül őt megcsalni, szólnátok neki azért?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egyáltalán nem a szívem csücske. Igazából a Szerelmem exbarátnőjéről van szó, aki képtelen volt feldolgozni annak idején, hogy a párom szakított vele és ezért nagyon, de nagyon hosszú ideig nem szállt le róluk. Zaklatott minket, hívogatta a barátomat és engem is, fenyegetőzött (többek között öngyilkossággal is, ha a barátom nem szakít velem és nem megy vissza hozzá), stb, tehát mondjuk úgy, hogy nem igazán lopta be magát a szívembe ez a csaj. Sőt, kifejezetten utáltam, amiért hónapokig ezt játszotta velünk...


Azóta ennek a lánynak lett egy új kapcsolata.

Viszont tudomásomra jutott, hogy a mostani barátja meg akarja csalni. Személy szerint én nagyon örülök, hogy talált magának valakit, mert így végre nem minket zaklat és nem az én Párom után szalad, szóval nem célom őket a mostani pasijával szétválasztani, viszont annak ellenére, hogy rühellem ezt a lányt, a megcsalást még ő sem érdemli meg... illetve úgy érzem, annyit még ő is megérdemelne, hogy legalább tudjon róla, mire készül a pasija. De félek, hogy ha megtudja ezt, és szakítanak, akkor megint minket fog zaklatni és kezdődik elölről minden; hogy hívogatja éjszakánként a páromat, fenyegető üzeneteket írogat nekem, stb.


Szóval kissé tanácstalan vagyok, hogy jelen körülmények között mi lenne a helyes lépés? :S

Ti szólnátok neki vagy sem?



2016. febr. 6. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy valamiért a 'felnőtt' embereknél van egy ilyen elképzelés, hogy ne szólj. Valamikor korábban én is feltettem egy ilyesmi kérdést, már körülményekkel és ott is 3 oldalnyi válasz jött, hogy miért szólok bele mások életébe. Én szeretném tudni, örülnék ha valaki szólna. HA biztos információja van. Ott nekem volt, mivel velem volt a srác. Történet mindegy hozzá. Mindkettőnket átvert, de én nem ismertem a lányt, de fb-on kint volt neki kapcsolatként, szóval elértem volna. De a gyk 'felnőtt' közössége szinte 100% elítéli, hogy mások életébe beleszóljunk. Akkor is, ha segíteni akarsz. Nem tudom, miért van, én nem értem. De itt is hülyének és gyerekesnek néznek azért, mert nem akarod, hogy mással kibä$$zon valaki, ha nem vagytok jó barátnők. Én csak akkor szólnék, ha BIZTOS. És inkább csak MIUTÁN megtörtént. Addig felesleges, lehet csak viccelődött a srác.
2016. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Készül öt megcsalni. Ez csak nekem vicces? Napokig készülődik és tervezget!!!

Eh mindegy... Ha jóban lennék a csajjal, akkor figyelmeztetném, de így nem. Mindenki megérdemli a sorsát és csak erre gondolj.

2016. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintm is jó ha tudja viszont nem toled kérj meg vkit hogy mondja el neki aki Közelebb áll hozza persze csak ha tenyleg tudsz vmi biztosat nem csak pletyka
2016. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szólna neki a rosseb.

Max. utána távolról hallhatna egy gúnyos röhögést...

2016. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem.vagyis igen is meg nem is probálnám valahogy összezavarni.

nézném ahogy szenved és élvezném.

2016. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben szerintem én is hasonlóan érezném magam. Szerintem is tényleg az a baj az egésszel hogy a csajban felmerül, hogy biztos te akarsz kamuzni neki azért hogy rosszul érezze magát, vagy esetleg azt hinné hogy tönkre akarod tenni a kapcsolatát, mivel téged utál. a barátját meg gondolom szereti ezért biztosan neki hinne, és elutasítaná a vádakat.

Inkább próbálj kimaradni ebből hiába is a jó szándék vezérel, vagy esetleg, ha tud erről rajtad kívül valaki más is, kérd meg hogy inkább ő szóljon róla neki, hátha másnak elhiszi, mondjuk olyannak akivel jóba van. Bár ez a kis figyelmeztetés akkor lenne igazán hatásos ha többen is mondanák neki.

2016. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!