Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a (ex)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a (ex) páromat? (17/L)

Figyelt kérdés

Kedden elmondtam neki(17/F), hogy mennyire zavar az, hogy más lányokat néz meg és még megjegyzéseket is tesz rájuk, pl. "Milyen jó segge van!" és így tovább. Ez számomra nagyon sértő és bántó, hogy az utcán rohangáló műlibákat többet dicséri, mint engem. (Bosszúból én is elkezdtem megfordulni a jó pasik után és dicsértem őket a párom előtt. Látszott rajta, hogy neki sem esik jól, de ő ennek ellenére folytatta a "szemétségeit". )Egy kicsit durva voltam vele, mert ezt ordibálva mondtam el neki a sérelmeimet, mert nagyon felidegesített mikor az osztálytársam nagy melleit kezdte el emlegetni. Erre azt mondtam, hogy vagy befejezi ezt és megváltozik vagy egy hatalmas pofon kíséretében elküldöm a francba. Ekkor erre azt mondta, hogy ő nem tud megváltozni és ő már gyerekkora óta ezt csinálja, hogy megnézi a nőket és megjegyzést tesz rájuk. A válaszom az volt, hogy jó, nézze a nőket, de legalább ne előttem, hanem a haverjaival, mert ez szörnyen bosszantó. Ekkora azt mondta, hogy akkor fejezzük be, és maradjunk barátok, mert nem akar többet ezzel bántani. Elkezdtem bőgni meg ordibálni, hogy mekkora egy jellemtelen és gerinctelen alak, ennél cifrább dolgokat is mondtam neki és még ő volt megsértődve. Igy váltunk el. Aznap felhívtam és bocsánatot kértem a viselkedésemért. Azt mondta, hogy semmi baj, megérti, és jogos a felháborodásom, de ezentúl is maradjunk barátok. Tegnap elég sokat beszéltünk telefonon és megkérdeztem tőle, hogy hiányzom neki, de őszintén válaszoljon. Azt mondta, hogy még hiányzom neki.

Holnapra megbeszéltem vele egy találkát.

Tehát, mit tegyek és mit mondjak neki, hogy visszaszerezzem???


2009. nov. 14. 08:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs, a sok félreírásért, de most is tök ideg vagyok és reszket a kezem. :((
2009. nov. 14. 08:04
 2/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem értem miért akarod visszaszerezni??:-O

inkább neked kellett volna kidobnod nem pedig fordítva, teljesen jogos hogy kiakadtál... nem hiszem hogy ezek után még neked kellene bocsánatot kérned! ha őszintén belegondolsz, ha jelentenél neki valamit, akkor nem csinálta volna ezt mert ez hülye szöveg hogy nem tud megváltozni... ha szeret téged akkor igenis vissza tudná magát fogni egy kicsit! ez meg még felháborítóbb hogy inkább téged dobott ki, ahelyett hogy lemondana a csajok bámulásáról... ne hagyd, hogy kihasználjon, felejtsd el, mert ha visszaszerzed továbbra sem lesz ez másképp, annak meg semmi értelme hogy te menj tönkre ebben a kapcsolatban! nézze csak a csajok melleit,de neked ehhez nem kell asszisztálnod szerintem...

2009. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el. Vagy akarsz jól idomított díszállatka lenni?

Majd esetleg ha nagyon kapar...

2009. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, ha talán újrakezdenénk, akkor megváltozik.. hátha
2009. nov. 14. 08:27
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha nem változik meg, akkor lemondok róla végleg! Úgyse veszítenék semmit ezzel.
2009. nov. 14. 08:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves? Mondjuk nincs sok jelentősége, mert nem tudnak megváltozni. Tapasztalatból mondom. Most még rossz, de eltelik egy kis idő és elfelejted.
2009. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ott írja kérdésben.
2009. nov. 14. 09:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Párodat? Mivan már gyereket vártok vagy mi? Ez csak egyszerű tiniszerelem
2009. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Hisztis dög vagy!

A csávó megnézte a lányokat és kész, ha nem tudod elfogadni ( megmondta, hogy ilyen marad ennyi ), hogy Ő ilyen, akkor ne erőltesd, ezt kérte Ő is Tőled.

Inkább becsüld az őszinteségét, hogy a viselkedésével nem akar Téged megbántani...

A barátnőm magában kuncog rajtam amikor megnézek egy libát az utcán ( és imádja amikor zavarban vagyok, ha rákérdez, hogy mit néztem... ).

31/F

2009. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Te előző barom.arcú! Olyan nagy kérés, hogy ne előttem csinálja, mi???
2009. nov. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!