Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megver a barátom. Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megver a barátom. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szólok hozzá semmi rosszat ès csak úgy megver ököllel üt..pár perc mulva meg ugy csinál mint ha nem törtènt volna semmi...nem enged semmit,tilt dolgokat,nem engedi hogy w hajamat megcsináltassam amilyenre szeretnèm..mit csináljak ? :'(

2016. febr. 8. 14:43
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senki olyan ismerősöm aki a közelbe lakna..van egy srác aki megvèdene de messze lakik(azèrt is bántott mert beszèlgetek azzal a sráccal) Meg fèlek ha elmennèk utánam jönne ès nagyon megverne :'(
2016. febr. 8. 14:59
 12/33 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs!Ezért börtön jár!

Hagyd ott és kérj segítséget!

2016. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Vannak átmeneti otthonok bántalmazott nőknek.

Vagy kiveszel egy szobát, és szó nélkül felszívódsz, mikor nincs otthon.

Szüleid?

Családtagok? Barátok?

Munkahelyeden nincs munkásszálló? Nem tudsz ott helyet igényelni?

Legrosszabb esetben keress két-három másik lányt, és közösen béreljetek egy kis lakást.


A legrosszabb, ha most egy másik pasitól várod, hogy megvédjen.


Ha van hol lakni, akkor jelentsd fel. Ott már nem bánthat.

2016. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
hagyjátok már kamu az egész, most jött haza a suliból aztán unatkozik a kisgyerek.
2016. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Megmondtam hogy nem szoktam szorakozni ilyenekkel..sajnos egyenlőre nincs munkám holnap adok be önèletrajzokat mennem sincs sehova ezèrt vagyok tanácstalan
2016. febr. 8. 15:23
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon,pakolj össze és menj haza anyudékhoz!Aztán ne állj vele szóba,bárhogy könyörög!
2016. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló helyzetben voltam én is. Együtt éltünk 4 évig. Semmi baj nem volt. Boldogok voltunk, a közös jövőnket terveztük. Majd nála valami bekattant. Elkezdett inni (vedelni). Szinte minden nap részegen jött haza. Olyankor még a bokorba is belekötött. Tudni kell róla,, hogy kb. 198 cm és 110 kg. Én pedig 161 cm, 48 kg. Rengetegszer ordibált velem, miért ezt főztem, miért ilyen az íze, miért ezt vettem, miért nem vettem neki valamit. Szinte napi rendszerességgel voltak veszekedések. Egyszer, mikor józanabb állapotban tért haza mondtam, hogy ez így nem mehet tovább. Én már nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban. Hogy mindenért én vagyok a hibás. Ekkor kaptam egy akkorát, azt hittem elájulok. Elszerettem volna menni a szüleimhez, de nem engedett ki a lakásból. Elvette a telefonomat. Nagyon féltem tőle. Lefeküdt aludni. Össze szedtem a cuccomat, a kisszobába. Ha reggel elmegy dolgozni azonnal elhagyom. Így is történt. Amikor elment, jött apukám elvinni az összes cuccomat. A kulcsot bedobtam a postaládába és elmentem. Folyamatosan hívogatott. Jött a házunk elé ott kiabált. Egyszer a szomszédok rá hívták a rendőrséget, de egy figyelmeztetéssel megúszta az egészet. Én beszéltem a legjobb barátnőmmel, mondta hogy költözzek oda hozzá (másik városban lakott). Éltem a lehetőséggel, mert tudtam ha ott maradok folyamatosan zaklatna. Már 1 hónapja saját albérletben laktam, amikor anyukám sírva hívott. Hogy a volt párom ott jár részegen, baltával ütötte a bejárati ajtót. Anyukám hívta a rendőrséget. De mielőtt a rendőrség kiért volna, az előtt haza ért apukám is. Apukámat megütötte, úgy hogy eltört az arccsontja. Mikor ezt meghallottam, elöntötte az agyamat az ideg. És úgy voltam vele, hogy nem érdekel mi fog történni, de én megölöm. 4 év felfüggesztettet kapott, bántalmazásért. + távol tartást is. A tárgyalás lezárta után kb. fél évvel. Részegen karambolozott. Ahol sajnos a vétlen sofőr az életét vesztette. Így letartóztatták és 6 vagy 8 év letöltendőt kapott.

Szóval minél hamarabb szabadulj meg tőle. És ne félj a rendőrségtől segítséget kérni.

2016. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

kamukérdés


először rátér a lényegre, aztán tök más témába kezd a 2. sor felétől, azaz megver ököllel üt de azért megtilt dolgokat pl. megcsináltassa a haját


Ha ez igaz lenne, 15 soron át taglalnád miket szenvedtél el tőle

2016. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen csajt.Nektek ez a jó nem hagyod el ugysem.

Akinén segitettem az is csak pár napig nem volt vele aztan visszament,ez addig ment amig a csávó ki nem nyirta magát.

19 évesen meg nem vagy még nő,de eszed az lehetne.Menj olyan helyre ahol meg tudnak védeni és a rendörséget is beavathatnád.

2016. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Már az első ilyen dolognál kalap kabát és leléptem volna. Jelentsd fel, távoltartási végzés, stb. Ha pedig ne adj isten 8 napon túl gyógyulót kapnál tőle, azonnal le is csukhatják. Gondolkodj épp ésszel, egy pasi se ér annyit, hogy egyik nap mondjuk kinyírjon.
2016. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!