Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggódásra?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt. Szoktunk beszélgetni az exekről, de neveket sosem mondunk egymásnak. Persze én az internet alapján nagyjából tudom, h kivel milyen kapcsolatot ápolt anno. "Csak szex kapcsolat" stb... És van egy lány, akivel pontosan ilyen "csak szex" kapcsolata volt, mikor megnyitja a chat-et a telefonján, akkor szokom látni, h írkodtak a leányzóval. Kellene aggódnom? Sosem említi, h tartja vele a kapcsolatot, még nem beszélt róla.. Ő is ott lakik, ahová a barátom jár egyetemre és néha félek, h talán ők még össze is járnak. Nem feltétlenül szex miatt, de odáig sem hosszú az út, főleg akiknek volt közös múltjuk.. :/ Szerintetek?
2016. febr. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tudom én, talán igen, talán nem. 50-50%.


De találgatások helyett egyenesebb megkérdezni tőle és tisztázni az esetleges félreértéseket.

2016. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom, h azt gondolja, h túrkálódni akarok a magánszférájában... Meg félek, h esetleg tévedek a lánnyal kapcsolatban, miközben minden jel arra mutat, h ki volt ő az életében..
2016. febr. 8. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne turkálódás, ha eleve megbeszélitek az exes dolgokat?

Az most miért baj, ha megkérdezed, hogy mi a helyzet ezzel a csajjal? Csak érdeklődsz, mivel tudod, hogy mi volt az előzmény és csak biztonságban szeretnél lenni, hogy már lezárta a múltat.

2016. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod vagy tudod ennyire biztosan hogy szexkapcsolat volt köztük?

A 3-as válaszolóval egyetértek..

Engem rendkívüli módon zavarna ha a barátom bármelyik exével, szexpartnerével tartaná a kapcsolatot. De őt is zavarná fordítva, mi nem tartjuk a kapcsot ilyenekkel..

2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!