Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobb életünk legyen? Hogy értessem meg a párommal azt, hogy mi már külön család vagyunk, ne az anyjáék legyenek már a középpontba?

Figyelt kérdés
Megromlott a kapcsolatunk a párommal! Van egy 1éves kisfiunk, megvan mindenünk, amit csak szeretnénk, de valahogy mégis mindig veszekszünk nem értünk szót semmibe. A legfőbb oka az a családja! Rendesek a szülei, de mindennek van határa! Elegem van, hogy mindig ők vannak a középpontba, karácsonykor is hozzájuk kellett rohanni, mi épp, hogy feldíszítettük itthon a fát. A párom kényszeresen akar megfelelni nekik és egyszerűen ezt nem látja be!
2015. dec. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fontosak voltak a szüleim amíg nem lett komolyabb kapcsolatom amíg nem költöztünk össze és amíg nem lett gyermekem.

Utána is természetesen fontosak, de már saját családja van az embernek és onnantól már ők kell, hogy legyenek az elsődlegesek, nem anyu meg apu, úgy ahogy az ő vagy a mi szüleink is otthagyták a szüleiket és a saját családjuk lett a fontos úgy nekünk is annak kellene lennie.

2015. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


Annyira rossz látni, mennyien mennek ezen át.


Le kellene ülnöd beszélni higgadtan a férjeddel, és elmondani neki az elvárásaidat, és ne hagyd, hogy elbizonytalanítson. Mondd meg neki, hogy ti külön család vagytok, és nektek kellene az elsőnek lennetek a szemében. Ha erre nem képes, akkor ő még nem nőtt fel igazán - mert egy felnőtt ember képes egyaránt szeretni a szüleit, mégis a saját családja a legfontosabb neki.


Ha nem képes ezzel egyetérteni, akkor vesd fel neki komolyan, hogy el fogsz válni tőle.

2015. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:
80%
Gáz. Én 12-3 évig bírtam de hát ő anyuka kislánya maradt - bár anyuka azt is megengedte, hogy az ünnepeket együtt töltsük. Nem alkalmas párkapcsolatra, ez a helyzet. És ne hibáztasd magad, é is későn jöttem rá, szintén az első gyerek után.
2015. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Marha eccerű kérlek: ha karácsonykor (vagy évközben - sokadjára) anyuciapucizni akar, akkor menjen nyugodtan, ti otthon maradtok és kész.


Neki sem kötelező otthon maradnia, neked sem kötelező vele menned.

Ilyen egyszerű az egész.

2015. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!