Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége a 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége a 2 és fél éves kapcsolatomnak és pocsékul érzem magam. Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Annyira magányosnak érzem magam nélküle és annyira hiányzik...

Mikor lesz ez jobb? :'(


2014. aug. 24. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Idővel lesz csak jobb, társasággal és hobbival lehet jobb. Tudod a legnehezebb dolog a vele eltöltött idő a mindennapokban lévő hiány, ha ezt tudod pótolni olyan tevékenységgel ami lefoglal akkor kevésbé fogsz rágondolni és hamarabb is múlik el.
2014. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 legly ***** válasza:

Soha, elfelejteni nem fogod, csak megtanulsz együtt élni ezzel.

Lesz másik....

2014. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Járkálj el minél gyakrabban otthonról. Ilyenkor a legjobb orvosság a család és a barátok. Igaz, az elején a bulikban sem fogod találni a helyed, mert azon fog járni az eszed, h vajon ő mit csinál, de idővel majd jobb lesz... A lényeg, h mindig foglald le magad, sose állj meg egy pillanatra se, h legyen esetleg időd gondolkodni. Ha otthon is vagy akkor is mosogass, takaríts, vasalj.. Fő, h mindig csinálj valamit, mozogjon az energia :)
2014. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most rettentő nehéz mert senki barátom nem ér rá és itthon vagyok a sok emlékünk között egyedül..

Talán majd a suli leköt..


Elképzelni se tudom mással...:(


Ő volt az első nagy szerelmem..

19 L

2014. aug. 24. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs valamilyen hobbid ?

Rajzolás ? Sport ? olvasás ? írás ?

2014. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, gondold végig a kapcsolatot, mi vezethetett el ide, és tanulj belőle. Ha már továbbléptél és újra szerelmes leszel valakibe, a következő kapcsolatodban már fel tudod használni a mostani tapasztalataidat. Fel a fejjel, idővel elmúlik a fájdalom.
2014. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
írd ki magadból, mondjuk egy naplóba. Én egész nyáron egyedól voltam itthon, összes barátom és a barátom messze tőlem, így tudtam csak megoldani, bedepiztem volna
2014. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy buksit! Amúgy dögunalmas de az idő begyógyítja a sebeket.
2014. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mintha én írtam volna. Nekem is most lett vége egy 2 év 3 hónapos kapcsolatomnak. Szerintem is az kell, hogy lefoglald magad, de perpillanat én sem tudok jó dolgot mondani, mert így is úgy is hiányozni fog. 19/L
2014. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnálom utolsó :/
2014. aug. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!