Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző gyereknevelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző gyereknevelési elvek okozhatnak szakitást?

Figyelt kérdés
A párom azt mondja hogy pofonnal vagy popsira csapással nem nevelné a gyerekét.engem úgy neveltek a szüleim és néha hasznos volt egy atyai popsira vágás.de ö ezt teljesen elitéli.mondtam neki hogy én se biztos hogy igy tenném a gyerekemmel de tény h engem igy neveltek.a dologba viszont még az is bele játszik h lehet h a páromnak nem lehet gyereke és lehet h felesleges az aggódásom ilyen téren....nem tudom...lehet belőle szakitas?
2016. febr. 9. 06:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk akiben felmerül, hogy megütné a közös gyerekünket én úgy vágnám ki, hogy a lába sem érné a földet.


Téged is így neveltek...és mint látszik olyan is lettél. Pfuj.

2016. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tegnapelott lattam h bantja valami...akkor megbeszeltuk de engem azota is nagyon bant a dolog...szet sirtam magam minden nap már 2napja...nem akarom elvesziteni.o a mindenem.... :((((
2016. febr. 9. 06:54
 3/25 A kérdező kommentje:
Anyukam szerint ne foglalkozzak vele...majd ha aktualis lesz a dolog akkot csak..
2016. febr. 9. 06:55
 4/25 A kérdező kommentje:
egyebkent meg nem biztos h en is ugy tennek mint a szuleim...
2016. febr. 9. 06:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Hú szerintem megy agyfurkàszhoz. Azért bőgsz, mert a párod éltéli a gyerekbántalmazást.

Miféle állat vagy te komolyan? Undorító.

2016. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mai világban már ennél sokkal kisebb problémág miatt is szakítanak, vállnak emberek...
2016. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Azért más egy popsira vágás ami után 10 percet duzzog a gyerek aztán odabújik bűnbánóan anyucihoz, meg más egy apád hazaér a melóból aztán úgy végigpofoz az előszobán, hogy sürgősségin varrják össze az arcod...

Volt részem mindkettőben, anyám popsira csapásai miatt nem tudok haragudni, mind nevelő jelleggel történt, hogy vége legyen a hisztinek, apámról meg 20 éve nem tudok és nem is akarok :D

2016. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy fenékre ütés,még TALÁN belefér,nagyon néha,de azt sem ajánlanám.

Viszont az atyai pofon,na hagyjuk.

A párod a normális,nem te,ebben légy nyugodt.

Felesleges ezzel most foglalkozni,ha aktuálisabb lesz,majd beszéltek róla.

2016. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nalam se ugy volt h agyon vertek.15ev alatt ha 3at kaptam a seggemre....en is elitelem a gyerekbantalmazo apakat v anyakat...de en nem errol beszelek...
2016. febr. 9. 07:16
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Elitéled...de azért egy kicsit belefér. Keress egy szintén erőszakpárti állatot magad mellé.
2016. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!