Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek az exetek esküvőjére?

Figyelt kérdés

A párom a reggeli postával kapott egy esküvői meghívót az exétől...amit félve mutatott meg nekem. Nagyon zavarba jött, sokat húztak le együtt, én is ismerem a srácot személyesen. Az első reakciója az volt, hogy ne menjünk, mert ez a célzás neki szól és rosszul fogja érezni magát, ha látja hogy a volt pasija mással révbe ért.

Erre azt válaszoltam, hogy a döntés az Övé, de ez az érvelés csak akkor lenne logikus, ha Én nem állnék ott mellette és engem nem tartana olyan jónak,mint az Exét....erre eleredt a könnye és nyakamba borult.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez a szituációhoz?



2016. febr. 9. 13:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A meghívó természetesen 2 személyre szólt, a barátnőm neve és kísérője.....
2016. febr. 9. 13:50
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez igy eleg fura.

Ha azt erzed hogy csak azert hivta meg hogy felvagjon, akkor valoban ne.

Viszont ha amugy is tartja a kapcsolatot az exevel, akkor nincs belole semmi baj.

A mi eskuvonkon is ott volt nekem 2 exem akivel nagyon joban maradtam, es a ferjemnek is az exe akivel szinten joban maradt es messze a leghosszabb kapcsolata volt. Es iden nyaron mi is reszt vettunk ennek az exenek az eskuvojen. Igaz hogy mi tudjuk hogy ami elmult az elmult, es attol meg hogy egy kapcsolatnak valami miatt vege lett, nem feltetlenul kell utalni egymast. Orulok, hogy a masik is revbe ert, es ennyi.

2016. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is furcsállnám, ha célzásnak érezné a másik, hogy az exének milyen jó, neki meg milyen rossz...

Engem nem érintene rosszul, ha az exem találna egy rendes nőt akivel boldog és elvenné, örülnék neki, ha meghívna az esküvőre, elmennék.

2016. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul érezné magát, ne menjetek.

Ha fontos szerepe lett volna az exemnek az életemben, és kulturált lett volna a szakítás (gondolom, mindkét esetben igen a válasz, különben nem hívtak volna meg titeket), akkor én feltétlenül elmennék.

2016. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bő 1 éve váltak külön, ha jól tudom 5 évet húztak le együtt. Mi 5 hónapja vagyunk együtt. Nekem semmi problémám nincs a meghívással, nem vélek benne felfedezni ártó szándékot. Mindenesetre a párom reakciója meglepett.
2016. febr. 9. 14:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonnék le belőle messzemenő következtetéseket. Öt év nyomot hagy, akkor is ha boldog és szerelmes vagy már valaki másba. Mondjuk elmenni nem feltétlenül akarnék, de ez én vagyok. Ilyenkor mindenféle megfordul az ember fejében de mielőtt nagyon agyalni kezdesz érdemes lehet felnőtt ember módjára leülni és beszélni erről a pároddal, megkérdezni, hogy mit jelentett a reakciója, mert az is simán lehet, hogy azért sírta el magát, mert benned látja azt akivel boldogabb mint valaha stb...
2016. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem valami sértettség állhat a háttérben....arra gondolok, hogy 5 év után sem kérte meg a kezét most meg 1 év után elveszi a másik Nőt....szerintem ez esett neki rosszul.

Részemről ezzel semmi probléma sincs, nem akarok versenyezni az exével, egészen más kaliberek vagyunk, jó 10 évvel vagyok idősebb nála.

2016. febr. 9. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kultúráltan váltam el az exemtől.A mainapig nagyon jó viszonyt ápolunk.Tehát ha elhívna az esküvőjére elmennék,és örülnék is,hogy végre megtalálta azt akit keresett.

N23

2016. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meghívnának, de ha mégis így lenne, nekem nem lenne probléma, ha ráérek éppen.


Nekem ez a furcsa a párod reakciójában: "mert ez a célzás neki szól és rosszul fogja érezni magát, ha látja hogy a volt pasija mással révbe ért" - Nekem ebből az jön le, hogy te nem vetted át az első helyet a szívében az exétől.

2016. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"9"...

Lehet,hogy igazad van, de ez nem rajtam múlik. Nem szokott a múltról beszélni, szerencsére nem a múltban él. Lehet, hogy nem mond el mindent, de nem akarom dugóhúzóval kiszedni belőle a magyarázatot, ha akarja, majd elmondja. Nem izgat különösebben, hogy elmegyünk-e az esküvőre, nem az én baráti köröm....hidegen hagy.

2016. febr. 9. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!