Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A párom a hétvégén csúnyán lerészegedett, a részletekről lent!

Figyelt kérdés
Szombaton volt egy céges buli, és a férfi kollègák kicsit többet ittak a kelleténèl. Egy munkahelyen dolgozunk a párommal, külföldön.Mikor már láttam, hogy elszabadult a pokol,mondtam neki menjünk haza, de meg se mozdult, sőt agresszívvá vált.Mikor már járni sem tudott, akkor akart elindulni, így hát elindultunk.. Borult össze vissza az utcán,ráadásul olyan beszédbe kezdett, rá sem ismertem..Egyszer elkezdett kakaskosni, hogy majd ő egyedül is hazamegy..Megbotlott, beverte a szemét, a fejét,tiszta vér volt..Mögöttünk már a rendőrség jött, kihívták a mentőket. Az estét az ügyeleten töltöttük,másnap semmire nem emlékezett a kedves párom. Égett a pofájáról a bőr. Miért van az, hogy valakit meghülyít a pia, más meg röhög, vicces, stb? Nyáron lenne az esküvőnk, félek hogy megismétlődik ez az eset..Nekem nem kell ilyen férj.
2016. febr. 9. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
És, történt bármi, azon kívül, hogy nem tudott járni? Mondd meg neki, hogy máskor igyon picit kevesebbet, ennyi.
2016. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudja, hogy hol a határ, a mérték.

Egy jó kis beszélgetésbe kezdenék, ha a helyedben lennék.


Csak sajnálni és szánni tudom azokat, akik képtelenek megállj parancsolni, ha piát látnak és jön a mértéktelen vedelés.

És ha buli van, akkor az a buli, hogy akkor csontrészegre leisszák magukat az emberek?


Páromnak és nekem nincs ilyen gondunk, egyikünk se iszik alkoholt és mi anélkül is tudunk jól szórakozni.

2016. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Szerintem az èpp elég ami történt...nem a járáson van a hangsúly.

Szerintem a lelkivilága nincs rendben..Vagy múltbeli sérelmei vannak. Most ég a képemről a bőr..ez nem az a könnyen megbocsátható dolog..

2016. febr. 9. 15:40
 4/28 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen vele máskor is?

Lehet, hogy csak rutintalan ivó... mondd meg neki, hogy nuku alkohol - mi a fenének egyáltalán, főleg, ha valaki ilyen lesz tőle?

2016. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Jézusom..mert egyszer lerészegedett ennyire? Ha nem volt még ilyen vele, akkor honnan tudhatta volna, hol a határ? Megtörtént, na és? Egyszer nem fordulhat elő? Ettől nincs rendben a lelke? Pszichológus vagy? Kicsit eltúlzod..
2016. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

Lófast vihog, meg röhög mindenki a piától:-) Ez mennyiség kérdése. Ha az ember túlissza magát, pontvigy jár (pontosabban nem jár, mert nem tud) ahogy a hapsid.

Agressziv is lesz, sokkaljobbantudjaokosabb, esatobbi.

Szóval annyi történt, hogy seggrészegre itta magát. Mindenkivel megesik. És nem is egyszer. De ettől nem lesz szarabb ember.

Ha részegen levert volna egyet, akkor jogosan aggódnál. De nem történt semmi.

2016. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Senkit nem hülyít meg a pia, és a jellemén sem változtat, csak a gátlásait oldja fel. Tehát ha a párod piásan agresszív, akkor bizony jobb, ha megbarátkozol a gondolattal, hogy egy agresszióra hajlamos emberrel vagy együtt. Azt mondjuk nem írod, hogy az agresszívvá válás miben merült ki, ha csak az asztalra csapott és közölte, hogy nem megy haza, az belefér, ha veled volt durva, az meg nem.


Hogy egyetlen egyszer elvetette a sulykot, azért az még nem "válóok". Előfordul, bár felnőtt embernél elég kínos.


Szóval én az agressziót tartom ebből csak intő jelnek, ha amúgy régóta ismered és nem szokott gyakran ilyen sokat inni.

2016. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen kétszer..de eddig nem fajult el a dolog, hogy megsérült volna. Szóval jogos minden aggodalmam, nem csak eltúlzom. :) Én tudom a határaimat és a mértékeimet, bár nem nagyon szoktam inni. Tudok magamnak parancsolni, és nincs is szükségem piára..Az agresszív viselkedést arra értettem, hogy kötekedett a kollégákkal,meg neki akart menni az egyiknek. Bár kár volt kiírnom a kérdést, mert mindenki olyan okos, beszólogatni tud csak..
2016. febr. 9. 16:00
 9/28 anonim ***** válasza:

"Volt már ilyen kétszer." - hát akkor én nem siettetném az esküvőt, ilyen részeg sose voltam, de kínosan az már igen, szóval én bő 10 éve semmit. És tök jó, minden buli így is, sőt... én a mondat végére se felejtem ez az elejét.


Mond meg neki szépen, hogy a pia nem neki való dolog, te se iszol, szóval akkor semmi alkohol, soha, semmiért.

Ha ezt elfogadja, betartja, akkor OK, ha nem, hát...

2016. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, legalább nekünk ne hisztériázz. Senki nem beszólogatott neked, a többség normálisan leírta a véleményét- mint én is.


Ha ennyire nem tudod tolerálni, ha iszik,akkor ülj le és beszéld meg vele!

2016. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!