Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám Magam "kontrollálni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám Magam "kontrollálni"?

Figyelt kérdés
Nagyon hisztis fajta lány vagyok...a párom már rosszul alszik miattam... Mert fel-fel kel, hogy fent vagyok-e mert ha még alszik, akkor én "hisztizek" h unatkozok meg ilyenek...és sok problémánk adódik abból, hogy én ilyen rinyás vagyok...hogy tudnám Magam jobban kontrollálni? Mit kéne tennem? Csak ez az egy probléma van a kapcsolatunkba...és én nemtudom, hogy hogy oldjam meg magammal...
2016. febr. 9. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Unatkozol? Foglald le magad, találd fel magad. Vagy ehhez lusta vagy és csak rinyálni tudsz?


Hagyd nyugodtan a párodat aludni. Neked is sz..rul esne, ha nem hagynának téged pihenni.

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ideje lenne felnőni... Egy kis tudatosság nem árt: gondold át, mikor viselkedsz így, miért csinálod ezt. Miért nem tudod máshogy, értelmes és érett módon kifejezni a problémáidat, miért kell hozzá hisztizni és rinyálni? Miért kell mindenre így reagálni egyáltalán, hogyhogy nem tudod elfoglalni magad vagy megküzdeni bizonyos helyzetekkel?
2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom azok a lányok hisztériáznak állandóan akik nincsenek rendesen megb4szva.

Ezt már többezer évvel ezelőtt sejtették az akkori orvosok, de konkrétan csak úgy 130 éve lett bizonyítva.

2016. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha asszonypajtás éjszaka nem tud aludni és unatkozik, megfogja és addig gyurmázza amíg fel nem ébredek, aztán szeretkezünk egy hatalmasat ami után mindketten simán el is alszunk... még soha nem sértődtem meg rá ezért :D
2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok ismerősömet hanyagoltam miatta, és... És már csak vele beszélek intenzíven, itthon mással nem igen...szóval... Hát nemtudom
2016. febr. 9. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
# 3: Ez Freud (és társai) elmélete volt alapvetően, de ennél a helyzet SOKKAL bonyolultabb. A hisztéria igazából egy kisgyermeki viselkedés, a figyelem, törődés kiváltására irányul, csak éppen inadekvát módon. A szex is egyfajta figyelem, törődés, de nem az egyetlen módja. A gond sokszor az, hogy a hisztérikus nők valójában képtelenek a szex élvezetére, tehát hiába dugják meg őket, nem lesz jobb, sőt... csak nő a frusztrációjuk.
2016. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#

Tehát mi a gyógymód akkor? A kérdező nagyon szeretné tudni.

2016. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Készîts neki reggelit, vacsoràt és nem unatkozol. Takarìtsàl, vasaljâl.

Sportolj, olvass, most soroljam? De gondolom az elfoglaltsàgokhoz, kis hàzimunkàhoz lusta vagy, mint a bűn.

Ès van a Vilàgon akkora lùzer, aki màr rosszul is alszik csak azért, mert egy hisztis nője van??

2016. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!