Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kontrollálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kontrollálni az érzéseimet iránta? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és már 2 éve nagyon jóban vagyunk... reggel mindig megvárjuk egymást mielőtt suliba megyünk együtt megyünk haza stb. Én többet érzek iránta mint barátág ... Most kb 6-7 hete összejött az egyik haverommal... Én biztos vagyok benn hogy azért jött vele össze a srác mert le akar vele feküdni... Láttam már más lánnyal smárolni de ezt a lány tudja de mivel a lány nagyon szereti(legalább is szerintem) nem szakít vele. Én meg ugye már többet érzek iránta...nem tudom kiverni a fejemből és tegnap is kaptam tőle valamit és azt szorongatva aludtam el... szóval nagyon szerelmes vagyok belé már kb 2-3 hónapja... Hogyan tudnám kiverni a fejemből...volt már nektek ilyen bajotok? Mit lehet tenni ilyenkor? Nem akarom elrontani a kapcsolatukat sem... Szerintetek?
2012. nov. 27. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok a lány 14
2012. nov. 27. 09:47
 2/4 ASOT ***** válasza:
Tudtad, hogy egy gombostűfejnyi mennyiség a nap magjából közel 100km-en belül mindenkit megölne?
2012. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:
Igen,voltam ilyen helyzetben,és nagyon sz.r volt. Ha tudod,hogy a lánynak nem tetszel,akkor ne kínozd magad többet.Kezdd el hanyagolni őt,ne erőltesd a találkozásokat vele,és nézz más lányok után.Tudom,ez most radikálisnak hangzik,de ki kell verni a fejedből azt a képet,hogy csak ő létezik,hogy rajta kívül más nem jó. Hidd el,nincs pótolhatatlan nő.
2012. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos szép lány. Azok szokták így megnyomorgatni az ember lelkét. Sajnos bent vagy a barát zónában, onnan nehéz kilépni. Egyet tudok ajánlani: kezdj egy gyúrni és figyelj oda az öltözködésedre és a hajadra. A gyúrás önbizalmat fog adni és megváltoztatja a kisugárzásod (amellett, hogy jól eltereli a figyelmed a csajról). Ha érzed, hogy elkezdtél összeszedni egy kis önbizalmat, GO bulizni! (a bulin egy kis alkohol mégtovább növeli az önbizalmat, csak ne vidd túlzásba). Ott aztán lesznek szépcsajok dögivel! Miután ez a barátnőd tudomást fog szerezni ezekről, biztos meg akar majd szerezni. Kérdés, hogy te akarod-e még akkor, vagy inkább a többi százezer csajt ;)
2012. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!