Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ebben a helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ebben a helyzetben, ha úgy érzem kiábrándultam és nem vagyok már szerelmes?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolatnak lett vége 3hete.. mert rengeteget veszekedtünk és úgy érezte nem megy tovább.


A szakítás óta ő keresett kb 5x, de vegyes volt.. hol azt szűrtem le, hogy rendbe lehetne hozni, hol pedig az ellenkezőjét..


Viszont időközben megtudtam, hogy a szakítás utáni napokban aláztak a haverjaival, vagyis a haverja elég szép dolgokat mondott.. de ő se mondta, hogy "azért ilyeneket ne mondj", sőt néha egyet is értett vele...magYarul nem állt ki mellettem, és a haverjainak azt mondta, hogy nincs visszaút lezárta, nekem viszont mindig mást mutatott..


Mióta ezeket tudom már úgy érzem jobb is, hogy vége.

Én se idegeskedek, és ő sem.


Találtam munkát, és szinte egész nap eszembe se jut


Ha keres is már semleges :/


Normális ez, hogy kiábrándultam? Ha újra akarná kezdeni sem érdekelne :/ pedig tudom, hogy fog még keresni,, de már hidegen hagy.


2016. febr. 11. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell vele és a haverjaival sem foglalkozni.


Normális,gyökér volt az exed meg a haverjai is!

2016. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 omba ***** válasza:

"Találtam munkát, és szinte egész nap eszembe se jut


Ha keres is már semleges :/ "


Hát annak a dolognak vége... miért is kezdenél vele bármit?

2016. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz.. Úgy érzem azért keres, hogy a még megmaradt érdeklődésem fenn tartsa, nehogy találjak mást, mert mondta is, hogy nem tudna mással lenni, de nem is tudna mással látni.... Én ezt érzem.. :/
2016. febr. 12. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
ne tartsd vele a kapcsolatot!ez a teljes lezárás.
2016. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Csak rossz azért, mert csak másfél év volt, de ami volt, elmúlt. :)
2016. febr. 12. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Picit mintha magadat nyugtatnád, vagy be akarnád csapni magadat :) Ha totál semleges lenne az exed, akkor ez a kérdés nem született volna meg. Idővel persze, hogy természetes, hogy elmúlik a románc, szakítás után is idővel lenyugszik az ember. Ezt csak az akadályozza meg, ha keresitek egymást totál feleslegesen. Azzal meg ne törődj, hogy mit mond a haverja, illetve, hogy Ő mit mond a haverjának. Gondolom Te vagy a lány, a férfiak haverok közt gyakran menőznek, nem fog sírni a barátainak, hogy hiányzol neki, de ettől még lehet hogy nehezen viseli magában a dolgot, de ha vége, akkor vége...lépjetek túl rajta, előbb utóbb mind a ketten találtok majd mást.
2016. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2016. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!