Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak (friss kapcsolat) ha a legjobb barátotok szerelmet vallana?

Figyelt kérdés

Barátság nyilván régebb óta, nem tudom érdemes-e ilyennel terhelni a kapcsolatot. A legjobb barátom érzelmeit a legkevésbé sem viszonzom, ezt már tisztáztuk is vele, ennek ellenére próbáljuk rendbehozni a barátságunkat. Elmondanátok ilyesmit a párotoknak?

Ellenkező esetben ti szeretnétek tudni róla?


2016. febr. 12. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem nagyon fog menni a barátság helyrehozása, amíg ki nem szeret belőled teljesen. Ez pedig csak akkor megy, ha megszakítjátok a kapcsolatot. Akár évekre is. Hogy így frissiben próbálkoztok mindent visszaállítani, annak szerintem nem lesz jó vége.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: én elmondanám. Fordított esetben is örülnék, ha tudnék róla. Nem vagyok féltékeny típus, de azért ez van olyan fontos dolog a párom érzelmi életében, amiről jobb, ha én is tudok.

2016. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
egy vad idegennel osszejossz egy het alatt, a legjobb baratodnak aki meg melletted van evek ota egy eselyt se adsz. na huzz el
2016. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#3 :DD Vicces vagy.


Elmondanám.

2016. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy nem mondanám el. Vagy legalábbis nem rögtön, hanem pl. akkor amikor látom, hogy működik tovább a barátság.
2016. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A helyedben én csendben maradnék, csak féltékenykedésnek,vitának lehet az alapja.

Egy friss kapcsolatban még nem ismered annyira a másikat,a várható reakcióit.

Az meg,hogy kinek adsz esélyt,a te dolgod.

2016. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 jól beszél, ha napi kapcsolatban vagytok, nehezen fog menni a barátkozás.
2016. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elmondanám. de én tudom a barátomról hogy nem akadna ki, nem féltékenykedne, nem fordulna meg a fejében hogy megcsalom vagy ilyesmi. ha féltékenykedős barátom lenne, akkor mondanám ennek a barátnak, hogy amíg szerelmes belém, addig ne keressen, de ha már úgy érzi hogy túljutott rajtam, akkor örülnék ha barátok maradhatnánk.
2016. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! Mérlegelem a helyzetet :)
2016. febr. 13. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondanám, mert fontos az őszinteség. A legjobb baráttal azonban megszakítanám a kapcsolatot, ha ő többet érez abból sose lesz barátság.

A 2-es válaszolóval ne foglalkozz frusztált gyerek aki nem tud különbséget tenni a barátság és szerelem közt.

2016. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!