Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az exem, de közbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem, de közbe az új barátommal jó minden, miért gondolok rá?

Figyelt kérdés
Nos , jelenlegi párom belsőleg szeretetbe mindent megad nekem érzelmi szinten, nagyon jól ki jövünk, mellette adhatom önmagam, viszont mostanában sokat agyalok az exemen, hiányzik az a szenvedély ami elbűvölt, és az a titokzatossága amit sose tudtam megfejteni.. Nem értem miért van ez, mivel szúrtam el , hogy szoktam még rá gondolni:/ veletek volt mar ilyen?

2016. febr. 15. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mikor ezt éreztem, rá kellett döbbennem,hogy még vannak iránta érzéseim, és szeretem még.
2016. febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fish1 ***** válasza:
Szerintem még nem zártad le érzelmileg az exeddel való kapcsolatodat, ezért agyalsz rajta.
2016. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló(ex), jó a szamár.
2016. febr. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű.szegény párod aki szeret imád téged. Voltam hasonló cipőben a párom folyamatosan az exét figyelte kereste gondolt rá stb stb. De közben jól megvoltunk. De mikor kiderült nem volt olyan jó érzés...zárd le az exeddel vagy hagyd ott a mostani párod... jobb lesz neki issss meg neked is. Szvsz
2016. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Exemmel úgy váltunk el , h nem zártuk le , összevesztünk , hívott 2x engem nem érdekelt mert mérges voltam, de amilyen makacs és büszke nem is írt, én meg pláne, régen volt már ilyen h így váltunk el és akkor is mondta h nagyon hiányoztam es várta h írjak .. Tehát ez nekem se jo h mostani párom imád de én meg akarok pár dolgot kérdezni exemtől és úgy h véletlenszerűen meglátom valahol
2016. febr. 15. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Értem. Csak ezt beszéld meg a jelenlegi pároddal. Joga van tudni róla. :)
2016. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne joga tudnia? Ha ő éppen egy facen látott szexi ismerősere veri ki arról jogom van tudni? Es igen sok ilyen van! Csak kb senki se vallja be mert ilyenek az emberek minthogy valaki gondol az exere, vagy a barátnője pasija jon be neki stb
2016. febr. 17. 00:28
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Inkább maradnál abban a kapcsolatban, amit nem tudsz teljes erőbedobással építeni, mert szereted az exedet? Ugyan ebben a helyzetben voltam, én szakítottam a barátnőmmel emiatt, mert ő nem ezt érdemli. Ne legyél önző.
2016. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem létezik szerelem:) szerintem olyan van h valakit akarsz aki tudod h nem lehet a tied, vagy mondjuk valakivel annyira kikötők h egy hullamhossz stb vagy valakivel annyit veszekszel mert szenvedélyesek vagytok de kozbe imádkozik egymast es kb élvezetek is

En ezekben hiszek.. Es te megbántad h szakitottal? Enmeg ha az lenne h ujra ossze kerülnék exemmel akkor meg visszavonulót fujnék, esküszöm bolond vagyok :S

2016. febr. 18. 00:43
 10/12 A kérdező kommentje:
*kijottok
2016. febr. 18. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!