Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig én vagyok az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én vagyok az a lány, akit lenéznek. Hogyan tudnék változtatni ezen? Tanácsokat is elfogadok.

Figyelt kérdés

Általában én vagyok az a tipikus szerencsétlen csaj (milyen fura leírni), akivel nem lenne gond ha nem szúrna el valamit. De mit?

Barátom csak úgy volt eddig, ha én kezdeményeztem. Barátnőim nincsenek, mert mindig én vagyok a harmadik lány, aki kiszorul. Jelenlegi barátom is csak fájdalmat tud okozni a viselkedésével, de nem bírom elküldeni, mert úgyse kellenék másnak szerintem.

Hogyan legyek egy olyan lány, akit megbecsülnek, és ne èn legyek állandóan a tapadós? Mi kell ahhoz, hogy én is hiányozzak pl. neki? Hiába állok ki magamért, ha továbbra is a szemétkedéseket kapom?

Szerintem rám is szükség van a világon, de valahogy nem találom a helyem. Valahogy értékessé szeretnék válni, csak nem tudom ezt hogyan lehetséges.


2016. febr. 15. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olyan kört kell találnod akik nem húznak le. Bátorítanak, építenek. Ha nem találsz olyan kört a régit akkor is felejtsd el, mert csak lehúznak.
2016. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2016. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2016. febr. 15. 16:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Privátban akik írtak, azok most szórakoznak vagy komolyan segíteni akarnak?
2016. febr. 15. 16:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy amikor tudok, akkor több helyre és eseményre utaznék el országon belül, hátha megtalálom a társaságomat. Aztán a barátokkal pl lehet később levelezni akár ha messze vannak. Ez így jó ötlet lenne?
2016. febr. 15. 17:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Habár ez most tőlem hülyén hangzott. :D
2016. febr. 15. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

# 4

Csak szeretem koptatni a billentyűzetem, azért írtam privátot. :P

2016. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok. Ahogy gondolod.
2016. febr. 15. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Viccnek szántam, a #7es választ. :)
2016. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok. Majd elolvasom a könyvet.
2016. febr. 15. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!