Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagy problémám tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy problémám tudok változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy félek hogy meleg vagyok/leszek. Ott tartok hogy felizgulok a péniszre de nem tudnák szerelmes lenni egy pasiba mióta ez ki alakult azóta is éreztem szerelmet egy lány után. Egyesek azt mondják hogy ez azért van mert még nem volt barátnőm mások pedig azt hogy azért mert Lady Gaga fan vagyok. De egyáltalán nem akarok meleg lenni de már félek nagyon. Egyébként 17 éves vagyok. Kérlek kíméljetek az értelmetlen válaszoktól.

2014. ápr. 15. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem elég volt mára...
2014. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi?
2014. ápr. 15. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
most kell egy cigi :)
2014. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17 évesen mindenkivel előfordul, hogy egy kicsit meginog a hovatartozását illetően, csak ezt a legtöbben nem reklámozzák, mert még maguk előtt is szégyellik. Nem leszel meleg, egyszerűen csak most olyan időszakban vagy, hogy egy kiló krumplira is felizgulsz. Majd elmúlik. :)
2014. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
neked legyen igazad :D
2014. ápr. 15. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj, mindenkinél úgy kezdődik, hogy először csak szexuálisan vonzódik a másikhoz, a szerelem később alakul ki :)
2014. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem akarat kérdése. valószínűleg meleg vagy, ugyanis a melegek mind felizgulnak a péniszre, a heterók meg nem. se 17 évesen. legalábbis én melegként soha nem izgultam a nunira :D
2014. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem kezdj el rendszeresen maszturbálni , akkor nem leszel olyan perverz meg hormonzavaros , vagy vmit csinálj
2014. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokak szerint, ebben a korban, teljesen természetes, mert a hormonjaid a maximumon vannak..

Viszont, magamból kiindúlva, Bi lehetsz.

2014. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi köze Lady Gagának, meg annak, hogy volt-e már barátnőd vagy sem, ahhoz, hogy vonzódsz-e a saját nemedhez?


Megmondom: semmi.


Amúgy meg nem kell, sőt erősen káros félni attól, hogy vonzódsz a saját nemedhez. Ha így van, akkor ez van, hurrá.


Amúgy meg... ha felizgat a farok, de felizgatnak a csajok is, azt nem szokták melegnek hívni, ugyanis az a név az csak a homoszexuálisokra vonatkozik.

2014. ápr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!