Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörte a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörte a barátnőm a telefonom, de ki akarja fizetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem olcsó darabról van szó, majdnem 300 ezer forint volt. Nem nagyképűsködni szeretnék vele, keményen megdolgoztam érte, több, mint egy évig gyűjtöttem rá. 2 hónapos a telefon és sajnos "pofára esett" a betonra, berepedt a kijelző és több helyen is lepattant róla a borítás. Barátnőm ragaszkodik hozzá, hogy kifizesse a javítást (kb 140 ezer forint), de egyikőnk sincs olyan anyagi helyzetben, hogy csak úgy ki tudja fizetni ezt az összeget. Ő ragaszkodik hozzá, hogy megtérítse a javítási költséget, de nem érezném korrektnek, hogy ebbe belemenjek. Mi a teendő ilyenkor?
2016. febr. 16. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia?
2016. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az hogy kifizeti. Nem azert mert nem kéred a pénzt, hanem mert jó lelkű és addig nyugtalanitana az eset míg vissza nem fizeti. Mond neki, hogy reszletre is fizetheti stb. Ne siettesd.
2016. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez tényleg ciki. En nem mennek bele hogy kifizesse. Mar ha nem szandekosan bszta foldhoz. Egyebkent is full hulye vagy hogy ennyit koltesz olyan ketyerekre, amik egy mulva mar elavulnak, szoval fogyoeszkoz.
2016. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt, én is ki akarnám fizetni fordított helyzetben. Fogadd el nyugodtan ő is megnyugszik meg te is.
2016. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
140 ezres javítás még Iphone6-nál sincs, itt egy kijelzőcsere kell.
2016. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1) Garancia van, de azért nem fogják ingyen javítani, mert leesett a betonra.

2) Csak így meg én érzem magam kellemetlenül, hogy miattam kell hónapokig kuporgatnia, illetve bizonyos dolgokról lemondani, hogy tudjon spórolni.

3) Nem volt szándékos. Gratulálok a stílusodhoz, leállhatsz a személyeskedéssel.

2016. febr. 16. 22:30
 7/21 A kérdező kommentje:
5) 6S-ről van szó, 80 ezer az LCD + érintőpanel csere, 40 ezer a hátlapcsere, valamint kamera lencsét is kell cserélni. Így már sajnos bőven 140 felett járunk.
2016. febr. 16. 22:32
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Ja bocs, nagyon okos vagy hogy ennyit koltesz olyan ketyerere am egy ev alatt elavul. Minden okos ember ilyent venne, plane azok, akiknek egy evig kellett ra gyujteniuk.

Mindenestre azt javaslom ne fogadd el. Pont amiatt ne, mert nem kis osszeg. Ha mar menoztel a iphonal, akkor legyen annyi benned, hogy ezen sem rezdulsz meg

2016. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Az az igazság, hogy ha sima, régi butamobil lenne, azt mondanám, hagyd, hogy kifizesse. De így... így tényleg az van, hogy te választottad, neked kellett volna rá vigyázni. Nem kellett volna odaadni senkinek.
2016. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem értem. Az, hogy valaki iPhone tulaj, egyből maga után vonja azt, hogy kizárólag "menőzésből" vett ilyen telefont?


"Nem kellett volna odaadni senkinek." Ezzel sem tudok mit kezdeni. Nem tudom van-e barátnőd, testvéred, barátod, akármi. Kértek már tőled valamit? Semmit sem adsz oda?

2016. febr. 16. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!