Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom, de kivagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de kivagyok már. :SS Régen normális életem volt barátokkal barátnőkkel. De mára már facebookom és telefonom se lehet. Adjatok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt van egy közös gyerekünk 5 hónapos kislány, de azt hiszem nem bírom tovább ezt a "börtönt. Annyi lehetősegem lett volna az életbe és elhalasztottam. Jobbnál jobb pasiknak kellettem de hát a jó nem kellett félek belegondolni hol talthatnék most. és erre itt vagyok a semmiben. A pasimmal együtt lakunk egy 3 szobás lakásban..az apukájánál, sehova nem megyünk..(buli,szórakozás,család) az ő családja mindig jön, én az enyémet pedig megvárom, hogy jöjjenek akár hónapokat is..elvagyok zárva a külvilágtól hiányzik minden nem voltam egy bulis lány de most még oda is elmennék...ő ki szokott kapcsolódni..hazugságok segítségével bezzeg ha én tenném ...jajaj:S szeretem őt de szívesen haza mennék a kislányommal anyukámhoz de hiányozna.és nagyon szereti a gyerekét úgy érzem nem szakíthatom szét őket a saját magam elvárásai miatt de nekem az már így nem jó..nekem csak ő van aki foglalkozzon velem de mégse teszi annyira ahogy azt kéne, egy nőnek vannak vágyai..hogy szeressék, becsüljék, imádják stb stb.. és mindezt éreztessék vele. Hiába mondom ezt el ,egy napig jó minden aztán minden a régi. Hozzáteszem hogy nem egyszer ütött vert meg!!!
2014. nov. 26. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tolts el egy hetveget egyedul vagy a baratnoiddel. Kapcsolodj ki.
2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
csomagolj és menj haza a lányoddal !
2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem új keletű, hogy így bánik veled.

A kérdés csak az: miért voltál annyira gy*kér, hogy vele kötötted össze az életedet?

2014. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza hogy elmenj bulizni vagy kikapcsolódni?

Mitől félsz?

Bántana? akkor feljelented

Elhagyna? menjen nyugodtan,jobbat találsz


NEM KORLÁTOZHAT SENKI FELNŐTT VAGY!!! (gondolom)


Szóval akkor mitől félsz?


priviben is írhatsz


30F

2014. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az elején megfogott benne pár dolog amit még mindig szeretek benne ő is szeret de azt érzem hogy nem szerelmes én voltam az és tudom milyen..volt egy nagy csalódása a lány azért hagyta el mert verte..jól tette. Engem nem bánt már egy ideje mert nem adok neki okot. Barátnőim voltak itt egy év után hagyta nem szólt de én is akarok menni..Bulizni nem engedne el és ha hazamennék szünetelni úgyis utánam jönne. 19 vagyok amugy imádom a lányomat de elsiettem nagyon. Nem tudom mitcsináljak.
2014. nov. 26. 19:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszer azt érzem hogy már ide tartozok..máskor pedig hogy nem.
2014. nov. 26. 19:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Többször megütött???


Én már elsőnél pakoltam volna...


Nagyon elhamarkodtátok a dolgokat. Miért ne lehetne kis szabadidőd mellette? Nem engedi???


A párja vagy, vagy a tulajdona, és ő a gazdád? Legyen már egy kis önbecsülésed!

2014. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pakoltam is de valahogy mindig vissza tévedtünk egymáshoz az első fél év a más felen kivül durva volt..se veled se nélküled..meg sokszor átbaszott de én meg úgy éreztem, hogy kell nekem, most megkaptam, és így jártam.
2014. nov. 26. 20:02
 9/17 A kérdező kommentje:
Valahol félek úgy életetet kezdeni, de sokat vannak,voltak így.
2014. nov. 26. 20:04
 10/17 anonim ***** válasza:

És így jó? Tényleg így akarod leélni a hátralévő 50-60 évedet?


Vagy otthagyod, de előbb szenvedsz még mellette 5-6 évet?

2014. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!