Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörte a szívem és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörte a szívem és úgy érzem soha nem fogok tudni megbocsátani neki! (? )

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve együtt vagyunk, egy ideje együtt is élünk és van egy kisfiunk. Szombat este olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket elvileg nem gondolt komolyan, de ez nem az első eset volt, hogy "meggondolatlanul" ócsárol, beletiport a lelkembe, összetörte a szívem, egész este remegtem. Másnap reggel fogtam magam és összepakoltam a szeme láttára és kész voltam elmenni a gyerekkel együtt, de ő elkezdett mindent megígérni és változásról hadoválni, de ezt sem először, nem változott semmit. Elegem van belőle, állandóan féltékenykedik, mikor semmi oka nincs rá (még jó, hogy egy kapcsolat elvileg a bizalomra épül), nagyon sokszor megvádolt azzal hogy megcsalom, de csak beképzelte magának. Ha vásárolnii megyek a húgommal egyből elkezdi, hogy kivel találkozok. Még egy másik városba sem mehetek el néhány órára, hogy kikapcsolódjak, nem is idegenekkel vagy pasikkal vagy fiú barátokkal, hanem a testvéremmel.

De úgy érzem, hogy ez az én saram is, mert ezt úgy vettem mint egy mentő övet, mert jó ideje nem érzem azt amit eddig, már nem szeretem annyira, amikor mondja hogy szeret még azt is nehezemre esik kimondani hogy 'én is', ha a szexre kerül a sor szinte irtózok mert nincs hozzá gusztusom hogy lefeküdjek vele. Teljesen mást akar ő is és én is. Nem vagyok boldog már rég óra.

Megígérte, hogy megpróbálja helyre hozni a dolgokat és megpróbálja összeragasztani a szívemet, de tudom hogy semmi nem lesz már olyan mint ez előtt. Tudom hogy 3 év az 3 év és sok minden történt, de több rosszban volt részem mint jóban.

Nem tudom mit tegyek...

Menjek el és próbáljak meg boldog lenni vagy maradjak és éljek boldogtalanul és szenvedjek csakhogy neki jó legyen.?

És itt a gyerek nem nagyon téma mert nem igazán foglalkozik vele.


2015. máj. 4. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben kérsz tanácsot? Mert engem nagyon megrendített amit írtál, főleg a kisfiatok sorsa, és töméntelen gondolatom volna, csak nem tudom, nem világos, mi a kérdés...
2015. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közbe leesett, mi a kérdés.. privátban megírom a választ. #1-es. ::::)
2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem abban, amit leírtál, benne van a válasz. Boldogtalanul akarsz élni? Meg hogy neki jó legyen? Na ne már! Neked meg a gyerekednek legyen jó! Prosti sürgősen lépjél a magad, de leges leginkább a gyermeked érdekében. Még ha nem is látszik, érzékeli a feszültséget, s prostira nem tesz jót neki. Sok sikert és kitartást!
2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 megadeth18 ***** válasza:
Na ez a baj. Mindenki csak magára gondol, senki nem gondol a gyerekre. Ha nem lenne gyereked, persze azt mondanám, hogy keress másvalakit magadnak. De ott a gyerek. Milyen rossz már neki, hogy kiskorában elszakítják az egyik szülejétől? Ezt hogyan fogja megemészteni? Magyarországon minden 2. gyermek szenved a szülők elválása miatt. Gondolj a gyerekedre is, ne csak magadra! A párod legyen az utolsó szempont, ha állandóan ilyen.
2015. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#5


Egyértelműen a gyerek kell, hogy legyen az első, de ha együtt maradnak s apa meg anya durván, de boldogtalan együtt, akkor milyen családképe lesz a gyereknek? Ebből óriási problémái lehetnek akár már tinédzserként.

2015. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogd meg ezt a poharat.

Megvan?

-Igen.

Vágd a földhöz.

-Ok. Kész.

Mi történt?

-Összetört.

Jó. Akkor most kérj bocsánatot!

- Bocsánat. :(

Nos, olyan lett mint volt?


Mostmár érted?

-Igen.

2015. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy ha csak 3 éve vagytok együtt akkor mi a fenének kellett gyerek? Elég felelőtlenek vagytok, már bocsi. Szegény gyerek fogja meginni a levét annak, hogy apuci/anyuci felelőtlen volt és úgy rohant bele a gyerekvállalásba, hogy nem éltek együtt huzamosabb ideig. Először éveken keresztül együtt kellene élni és utána ha minden jó, mehet a családalapítás!!!
2015. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!