Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most így tényleg normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így tényleg normális volna?

Figyelt kérdés
A párommal nemsokára 7 hónapja leszünk együtt. Mielőtt összejöttünk hónapokig beszélgettünk interneten keresztül mert neki az ország másik részében kellett épp dolgoznia és csak akkor tudtunk találkozni mikor visszajött a városba. Amikor interneten beszéltünk akkor volt hogy naphosszat beszélgettünk reggeltől egészen hajnalig mindig volt valami témánk. Még akkor is fent maradt sokáig beszélgetni velem mikor tudta hogy másnap korán kel a meló miatt. Mostanában viszont kezdtem észrevenni hogy ez az egész kezd teljesen alább hagyni. Szinte már alig beszélünk és nem azért mert olyan sokat találkozunk és inkább élőben beszélnénk. Mostanában a beszélgetéseink kb "szia mizu semmi és veled semmi" kategóriába esnek. Én próbáltam fenntartani a beszélgetést, de ha írok neki valamit legtöbbször fél óra múlva ír rá vissza akkor is csak ilyen egyszavas válaszokat, így lassacskán már próbálkozni sincs kedvem. Próbáltam vele ezt megbeszélni, de azt mondja hogy ennyi idő után ez teljesen normális. Én viszont mégis aggódom emiatt és szomorú vagyok mert ez hogy ennyi mindenről tudtunk beszélgetni nagyban hozzájárult ahhoz hogy beleszeressek és ha ez végleg eltűnik attól félek ennek a kapcsolatnak az én részemről befellegzett pedig nagyon szeretem még mindig :( Szerintetek ez így most tényleg normális és túl kéne lendülnöm rajta, vagy jól gondolom hogy ez így nem okés?:/
2016. febr. 17. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

ÖÖ.. és miért nem videóchateltek? Feltalálták már a skype-ot és ott csak beszélgettek és nem kell irogatni egyfolytában. Sokkal egyszerűbb és praktikusabb, mint órákat irkálni.


Igen, egyébként normális, vannak hullámvölgyek. Dobjátok fel valami újjal a beszélgetéseiteket.

2016. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már nem vagytok olyan újak egymásnak, szerintem ez normális, de ahogy előttem is írták, próbáljatok skypeolni vagy valami újjal feldobni
2016. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem skype-olunk mert ő legtöbbször játszik valami számítógépes játékkal és arra koncentrál. Párszor már próbáltuk, de ilyenkor csak annyi megy, hogy csak a háttérzajt hallom felőle meg ahogy veri a billentyűt néha szentségel egyet akkor megkérdezem hogy mi a baj arra azt mondja semmi nem érdekes és ugyanez megy a követkelő szentségelésig. Ha irkálunk akkor legalább tudok mellette tv-t nézni vagy zenét hallgatni.
2016. febr. 17. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint sosem voltam nagy rajongója a semmiről csevegésnek, csak a beszélgetés kedvéért. Ha valami érdekes, fontos, stb mondanivaló van, akkor persze, bármikor, de olyanokról, hogy "mizu" meg "mit ettél ma" a falnak tudnék menni, pláne, ha naphosszat ez menne. Ismerkedés fázisban még többet sztorizik az ember, de szvsz természetes, ha ez alábbhagy idővel.


Ez akkor is így volt, amikor távkapcsolatban voltam, simán volt, hogy pár napig nem pötyögtünk, mindketten el voltunk foglalva a dolgainkkal, inkább skypeoltunk - azt sem minden nap, hetente egyszer kb, kéthetente pedig találkoztunk.


Egyénfüggő, kinek mire van szüksége, nálunk ez a felállás tökéletes volt - azóta együtt élünk, még mindig nem írkálunk egymásnak napközben, kivéve ha fontos.


Szerintem inkább Skypeoljatok, még ha nem is minden nap, viszont a barátod olyankor talán legyen oly kedves és ne mással foglalkozzon, ennyit igazán kibírhat..

2016. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyan, annyi időtök sincs, hogy mindent mellőzve, CSAK EGYMÁSSAL FOGLALKOZZATOK?


Akkor beszélgessetek csak 1 órát, de akkor azt csak egymásnak szenteljétek.


Tényleg nincs igényetek arra, hogy egymással foglalkozzatok?


Ő játszik, te meg tévézel beszélgetés közben? Akkor minek beszélgettek egyáltalán?


Csak szólok, ebből így soha nem lesz normális kapcsolat!

2016. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. 2,5 éve vagyunk együtt, de 6 éve ismerem a barátomat. Ennyi idő alatt már kb minden hülyeséget elmesélt nekem. Néha órákig vagy napokig alig beszélünk, aztán feljön egy érdekes téma. Azon kívül játszunk, olvasunk külön is, így annyira nem baj, ha nincs annyi téma. Szeretjük egymást így is.
2016. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ennyi idő után normális, ha már nincs több óráig tartó nagy beszélgetés, megértem, nekem is hiányzik, de ez az ismerkedési fázisra meg a rózsaszín ködre jellemző, amikor még minden újdonság a másikkal kapcsolatban.

ha minden nap beszéltek valamennyit, akkor szerintem ne aggódj. amíg rendszeresen keres és érdeklpdik a hogyléted felől, nem számít, hogy már nem beszélgettek állandóan, ennyi idő után nem is nagyon lehet már.


23n

2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(előző vagyok), mi is pont most leszünk együtt 7 hónapja, és van, hogy egy nap csak pár sort beszélünk este, de olyan is ,hogy skype-on, amikor épp van mit mesélni. mi is egésznapos chatelésekkel meg hajnalig fent levéssel indítottuk, de már nem is tudnánk ennyit beszélni egyszerre. ez így van rendjén. :)
2016. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!