Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom inkább hisz a barátjának, mint nekem?

Figyelt kérdés

A barátom mond egy dolgot nekem, amit az egyik legjobb barátja mondott neki, én mondom neki, hogy ez nem igaz azért, mert. Konkrét példa: a barát Németországba költözött el, semmi német nyelvtudással. A barátom egyből elhitte neki, hogy München az Munich németül és, hogy az "ich habe nicht xy" az egy nyelvtanilag helyes mondat. Mikor én mondtam, hogy ez nagyon nem így van, akkor meg nekem nem hiszi el, hiszen ha xy azt mondta neki, az biztos úgy is van.


Tudom, hogy piti dolognak tűnhet, de engem nagyon zavar már, és egyre többször elő jön.


2016. febr. 11. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván elege van belőle, hogy mindig okoskodsz
2016. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek mondja el, ha nem érdekli a véleményem?
2016. febr. 11. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A nők jönnek mennek egy igazi barátság ha igazi , az örök és megbízható.
2016. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
#3: Így van ez a szerelemmel is, az is örök és bizalommal teli, amíg a nő félre nem kefél. :D
2016. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szószó :)
2016. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is kiakaszt pár németbe élő "barát" mert azért hogy kiköltöztek máris azt hiszik kenik vágják a németet, aztán mikor mondom hogy beszélgessünk németül, egy épkézláb mondatot nem tud összerakni, sőt kb azzal sincs tisztába hogy a főneveknek van névelőjük, és vannak erős, gyenge igék, nem beszélve komolyabb dolgokról, szenvedő szerkezet, passzív stbstbstb Pl egy ismerős szerint nagyon jól tud németül és szte ha azt mondja hogy: ich morgen münchen akkor az azt jelenti hogy holnap megyek München, aztán mikor kérdezed tőle hogy hol az ige hol az elöljárószó, hol a ragozás, hol a fahren ige, mert kocsival megy, nem gyalog és nem is gehen, és akkor csak pislog még én vagyok az idióta.


A kérdésre: Ha a barátod nem tud németül, elhiszi amit mondanak neki. Sajna nem tudsz mit tenni, de idegelne engem is nagyon a dolog. Aki sokat szenvedett a némettel tudja hogy nehéz nyelv, és aki ilyen alapvető dolgokat se tud jobb ha csendben marad.

2016. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
holnap megyek Münchenbe* bocsi csak elírtam.
2016. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!